Menu
Sepet

PREMİUM CLEAN - Besleyici Yaşlanma Karşıtı Lüks Temizleme Köpüğü

PREMİUM CLEAN - Besleyici Yaşlanma Karşıtı  Lüks Temizleme Köpüğü - Derinlemesine arındırıcı temizleme köpüğü! 


ETKİLERİ:

-Cildinizi makyaj ve çevresel kalıntılardan derinlemesine temizler.

-Yüz köpüğü asil dokusu ve kokusu ile cildinizi şımartır.

-Hassas temizleme köpüğü yüksek kaliteli deniz mineralleri, eser elementler ve doğal köpürtücü ile zenginleştirilmiştir.

-Yüksek kaliteli #premiumclean temizleme köpüğü kullanım sırasında dağılmaz.

-Harika bir temizleme performansı sağlar.

-Tüm cilt tipleri için uygundur.

-Tüm DALTON bakım ürünleri ile kombin edilebilir.

-Kristalize deniz köpüğü canlandırıcı bir etkiye sahiptir. 

-İçerdiği hint yağı cildi derinlemesine nemlendirir.


NASIL KULLANILIR? Derinlemesine cilt temizliği için şımartıcı, besleyici köpük!

Yüz yıkama köpüğü iyi temizlenmiş ışıltılı bir görünüm için deniz mineralleri, denizden elde edilen doğal köpürtücü ile zenginleştirilmiştir. Köpük temizleyiciyi sabah akşam nemli yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayın. Daha sonra cildinizi durulayın ve ardından PREMİUM CLEAN Tonik ile tonikleyin.


BİLGİ: Güzel bir cilt için doğru yüz temizliği önemlidir. Çünkü bakım ürünleri ancak iyice temizlenmiş cilt tarafından emilebilir. Cilt tipiniz ne olursa olsun etkili ve kalıcı bir bakım rutini için yüzünüzü iyi temizlemelisiniz. Peki doğru ürün hangisi? Temizleyicilerin birçok farklı formu ve çeşidi vardır. Temizleme köpüğü mü yoksa yıkama jeli mi tercih edersiniz?

İşte şimdi cildiniz için doğru temizleyiciyi bulmanıza yardımcı olacağız...


ÖNERİ: Cildi temizledikten sonra PREMİUM CLEAN Tonikle silmenizi ve günlük bakım rutininizi uygulamanızı öneririz. (Günlük bakım rutininiz yok mu? Cildinize hangi ürünlerin uygun olduğunu bulamıyor musunuz? Online cilt analiz formunu doldurun, günlük bakım rutininizi birlikte oluşturalım.) 


HACİM: 150 ml


ETKEN MADDELER: CelumerDeniz Özü / Lüle Taşı / Yosun Köpüğü / Hint Yağı / Bitkisel Köpürtücü


BİTKİSEL KÖPÜRTÜCÜ 


HİNT YAĞI 


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Yüz temizleme köpüğü cilde yüksek kaliteli temizlik sağlarken yaşlanmaya karşı da etki sağlar. Kendine çok önem veren seçici müşterilerim tarafından seviliyor.''


İÇERİK: Aqua/Water, Sorbitol, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Sepiolite Extract, Sodium Coco-Glucoside Tartrate, Maris Aqua/Sea Water, Glycerin, Sodium PCA, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citronellol, Parfum/Fragrance