Menu
Sepet

FACE CARE - Anında Etkili Anti Aging Sıkılaştırıcı Göz Jeli

FACE CARE - Anında Etkili Anti Aging Sıkılaştırıcı Göz Jeli Kaz ayaklarına ve göz altı torbalarına karşı yaşlanma karşıtı göz jeli! 


ETKİLERİ:

-Kırışıklıklara, kaz ayaklarına ve göz altı torbalarına kaşı anti-aging etkiye sahiptir.

-Dekonjestan etkisi ile göz torbalarını ve şişlikleri anında yatıştırır. 

-İnce çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde içten doldurur.

-Sadece 15 dk sonra kaz ayakları ve kırışıklıkların derinliği azalır.

-Göz bakım kremi içerdiği plankton özü cildi derinlemesine besler.

-Cildi nemlendirir.

-Pratik aplikatörü sayesinde kolay ve hijyenik bir kullanım sağlar.

-Küçük kırışıklıkları anında yok eder.

-Pürüzsüz ve canlı bir göz çevresi oluşturur.


NASIL KULLANILIR? Göz çevresi kırışıklık kremi sabah akşam pratik apikatörü ile dairesel hareketlerle uygulanır.


Göz çevrenizde kırışıklıklarınız oluşsun istemiyor ve gülümsemeye çekiniyor musunuz?

Göz çevresindeki oluşmuş ince mimik çizgileri zamanla daha derin kırışıklıklara dönüşür ve hepimiz bu derin kırışıklıklardan kurtulmak isteriz. İşte şimdi sıra bu konuda neler yapılabileceğinizde!


ÖNERİ: Göz jelinin etkisini arttırmak, serinletici bir etki yakalamak için FACE CARE - Anında Etkili Anti Aging Sıkılaştırıcı Göz Jeli'ni buzdolabında muhafaza edin.


BİLGİ: Mimik hareketleri ciltte çeşitli mimik çizgileri oluşturur. İlk çizgiler ise öncelikle gözlerde gülme çizgileri olarak ortaya çıkar. Çünkü göz çevresindeki cilt oldukça ince ve hassastır. Eşsiz Celumer Deniz Özü ve plankton kombinasyonu kolajen oluşumunu uyarır ve göz çevresi kırışıklıklarını azaltır. Hyaluronik asit cildi derinlemesine nemlendirir ve dolgunluk verir. Serinletici göz jeli tüm cilt tipleri için uygundur ve DALTON serileri ile kombine edilebilir.


HACİM: 15ml


ETKEN MADDELER: Celumer Deniz Özü / Plankton / Hyaluronic Asit


CELUMER DENİZ ÖZÜ 

PLANKTON 


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''FACE CARE - Anında Etkili Anti Aging Sıkılaştırıcı Göz Jeli'nde en sevdiğim şey aplikatörüdür.  Aplikatörün ütü gibi kırışıklıkları ütülediğini hissediyorsunuz.''


İÇERİK: Aqua/Water, Pentylene Glycol, Maris Aqua/Sea Water, Propylene Glycol, Algae Extract/Alaria Esculenta Extract, Saccharide Isomerate, Caviar Extract, Spirulina Maxima Extract, Ostrea Shell Extract/Oyster Shell Extract, Maris Limus Extract/Sea Silt Extract, Sodium Hyaluronate, Biotin, Carbomer, Alteromonas Ferment Extract, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9