Menu
Sepet

FACE CARE - Vegan Sivilce Karşıtı Kağıt Maske

FACE CARE - Vegan Sivilce Karşıtı Kağıt Maske - Sivilcelere karşı 16 ml serum ile doyurulmuş, ferahlatıcı akne kurutucu maske! 


SİVİLCE - SİYAH NOKTA NASIL OLUŞUR? Aşırı sebum üretimi, çevresel kirlilik, makyaj kalıntıları ve ölü deriler gözenekleri tıkayarak siyah nokta ve sivilcelerin oluşumuna sebep olur. Bu yüzden sağlıklı duru bir cilde giden yol, cilt tipine uygun bakım rutininden geçer.


ETKİLERİ: 

-Deniz peptitleri ile sivilce oluşumunu önler.

-Sivilcelerin boyutunu küçültür ve kurutur.

-Sivilce lekelerini ve iltihabı önler. 

-İltihabın neden olduğu kızarıklığı azaltır.

-Karma yağlı ciltler için sivilce maskesi çay ağacı yağı ve salatalık özü tıkanmış gözenekleri arındırır.

-Sebum üretimini düzenler.

-Vegandır.

_Karma, yağlı ve sivilceye meyilli ciltler için idealdir. 

-Aynı zamanda yağlı T bölgesini  kurutmadan matlaştırır.

-Sivilce karşıtı kağıt maskenin kullanımı kolaydır sonradan yıkanması gerekmez.


NASIL KULLANILIR? Cildinizi temizleyin, kurulayın ve tonikleyin. FACE CARE - Vegan Sivilce Karşıtı Kağıt Maskeyi çıkarın. Maskenin her iki tarafında bulunan koruyucu katmanları maskeden ayırın, cildinize yerleştirin. 15-20 dk bekledikten sonra maskeyi çıkarın. Kalan serumu cilde yedirin. Cilt tipinize uygun bakım rutinini uygulayın. (Günlük bakım rutininiz yok mu? Cildinize hangi ürünlerin uygun olduğunu bulamıyor musunuz? Online cilt analiz formunu doldurun, günlük bakım rutininizi birlikte oluşturalım.) 


Cildiniz sivilceye meyilli mi? Stresten vücudunuzda çıkan sivilceler ile başa çıkamıyor musunuz? 

İşte yapmanız gerekenler: 


ETKEN MADDELER: Deniz Mineralleri / Deniz Peptitleri / Salatalık Özü / Çay Ağacı Özü
DENİZ MİNERALLERİ 


İÇERİK: Aqua/Water, Glycerin, Pentylene Glycol, Laminaria Saccharina Extract, Micrococcus Lysate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium Salicylate, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate