Menu
Sepet

Dalton Cilt Bakım Konsepti

Dalton cilt bakım konsepti

HER CİLT TİPİ İÇİN UYGUN ÜRÜN

DALTON, deniz kozmetiği alanında 40 yıllı aşan bilgi ve tecrübeye sahiptir. "Cildiniz için deniz" sloganıyla, yeni bilimsel çalışmalar ve doğal aktif içerikler ile günden güne kendini geliştirmeye devam etmektedir. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, yaşlanma karşıtı ürünlerden, dermakozmetik ürünlere ve kişisel bakım ürünlerinden, profesyonel bakım ürünlerine kadar her cilt tipi ve sorunu için doğru çözüm önerileri sunar.

Dalton bakım ürünleri

ANTİ-AGING:

Yaşlanma karşıtı çizgimizin temeli olan Celümer Deniz Özü, deniz suyu, istiridye, yosun, midye, plankton ve havyardan oluşmaktadır. Bu segment, her cilt tipi için etkisi kanıtlanmış yaşlanma karşıtı olan doğal ürünleri içerir. Burada özel yaşlanma karşıtı ürünlerimizi bulacak ve çok seveceksiniz.

KOZMESÖTİK / DERMAKOZMETİK :

Her cilt problemi için doğru çözümü sunuyoruz. Cildinizle yüksek uyumluluk gösteren doğal etken maddeler ile gönüllü denekler üzerinde yapılan çok sayıda test çalışmaları sonucunda cildinizin ihtiyaçlarının denizden gelen aktif maddeler sayesinde karşılandığı kanıtlamaktadır. Burada problem çözen ürünlerimizi bulacaksınız .

TEMEL BAKIM ÜRÜNLERİ (FACE CARE) :

Temel bakım ürünlerimiz çok amaçlı ve her cilt tipine uygundur. Tüm DALTON ürünleriyle kombine edilebilir. Cilt temizliği & bakımı, vücut bakımı, el & ayak bakımı için gerekli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

PROFESYONEL KABİN ÜRÜNLERİ: 

Kişiye özel profesyonel kabin bakım konseptleri ve özel kürler sayesinde sağlıklı, güzel, genç ve tazelenmiş bir cilde kavuşursunuz. Ev kullanım ürünleriyle kombine edilen profesyonel bakımlarla bedeninizin, ruhunuzun dinlendiğini ve rahatladığını hissedersiniz. Detaylı bilgi için danışabilirsiniz.

Dalton bakım serileri hakkında daha fazla bilgi Dalton’un İçerisinde Neler Var?

DENİZİN DOĞAL ENERJİSİ

Ürünlerimiz deniz mineralleri, deniz yosunu özleri ve deniz çamuru gibi yoğun etkili bileşenler içerir. Anti-Aging ürünlerimiz ise muhteşem bir buluş olan   Celumer Deniz Özü ile zenginleştirildi. Kullanılan özel aktif bileşenlerin cilt dokumuza uyumu sayesinde, hücresel ve yüzeysel bakımla maksimum etki sağlarlar.

HANGİSİNİ KULLANMALIYIM ? KREM Mİ, EMÜLSİYON MU?

Cilt tipinize göre (normal veya kuru cilt), günün hangi saatinde (gündüz veya gece), hangi mevsim de (yaz veya kış) ve hangi hava şartların da (Kuzey / Güney, Akdeniz veya tropikal iklim) kullanacağınıza bağlı olarak krem ​​ve emülsiyon arasında geçiş yapabilirsiniz. Her iki formülasyonda da, aktif bileşenler aynıdır, ancak kullanılan nem ve lipid bileşenlerinin derecesi farklıdır. Bu da kreme biraz daha ağır ve daha zengin bir doku verirken, emülsiyonu daha hafif bir alternatif haline getirir.

FARKLI SERİLERDEN DALTON ÜRÜNLERİNİ BİRARADA KULLANABİLİR MİYİM ?

Doğal deniz bileşenlerinin cilde yüksek uyumu, deniz minerallerinin ve Celumer Deniz Özü’nün yenileyici , canlandırıcı etkisinden dolayı, DALTON bakım serisindeki tüm ürünleri cilt tipine, yaşına ve problemine göre diğer DALTON ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

KİŞİSEL CİLT BAKIMI

Günlük cilt bakım rutini nedir? Temizlik ürünlerini, maskeleri ve banyo malzemelerini hangi sırayla kullanmalıyım? Ampuller, serumlar ve konsantreler ne sıklıkla kullanılır? Ve haftada 1-2 kez ek olarak ne yapmalıyım? DALTONLA CİLT BAKIM RUTİNİ bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA YARDIM

DALTON bakım yelpazesi ve size uygun olan bakım hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, CİLDİNİZİ TANIYIN ya da telefon yardım hattımızdan (0312 380 98 87) (hafta içi 09: 00- 17: 00) destek alabilirsiniz. Profesyonel güzellik uzmanlarımız sizlere bakım ve ürünler hakkında detaylı bilgi vereceklerdir.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!