Menu
Sepet

Peelingler

BODY CARE - Zencefilli Doğal Vücut Peelingi - Gerçek zencefil parçaları ve aromatik yağlarla pürüzsüz bir cilt. ETKİLERİ:-Cildi ölü hücrelerden arındırır. -Cildin yenilenmesini hızlandırır.-İçerisindeki deniz tuzu ve zencefil parçacıkları cildi ölü hücrelerden arındırır.-Cilde tazelik verir.-İçerdiğ..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
CLASSIC CLEAN - AHA'lı Peeling Pedleri - AHA'lı yuvarlak disk pedler cildi ölü hücrelerden nazikçe arındırır.ETKİLERİ:-Cilt yüzeyinde biriken ölü hücreleri arındırır. -Cildi ve gözenekleri derinlemesine arındırır.-Düzenli kullanımda cilt altında biriken sivilceleri yok ..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
 COMFORT CLEAN - Leke Giderici Arındırıcı Aha'lı Jel Kimyasal Peeling  - Meyve asiteri ile evde kimyasal peeling uygulaması!cildin üst tabakasındaki ölü cilt hücrelerini arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur..
2.505,00₺
Vergiler Hariç:2.505,00₺
COMFORT CLEAN - Pürüzsüzleştirici Granüllü Arındırıcı Peeling - Pürüzsüz cilt için granüllü peeling kremi!  Peelingler cildin üst tabakasındaki ölü cilt hücrelerini arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Ancak cilt tipimize, cilt pr..
1.490,00₺
Vergiler Hariç:1.490,00₺
COMFORT CLEAN - Seyahat  Boy Granüllü Peeling - Pürüzsüz cilt için granüllü peeling kremi!  Peelingler cildin üst tabakasındaki ölü cilt hücrelerini arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Ancak cilt tipimize, cilt problemimize ..
340,00₺
Vergiler Hariç:340,00₺
COMFORT CLEAN - Tüm Cilt Tipleri İçin Arındırıcı Hassas Enzim Peeling - Arındırıcı hassas toz peeling! Peelingler cildin üst tabakasındaki ölü cilt hücrelerini arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Ancak cilt ti..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
Hassas Ciltler İçin Pha Kimyasal Peeling - Cilt bariyeri güçlendirici ve kızarıklık azaltıcı evde kimyasal peeling!ETKİLERİ: -Glukonolaktonik ve laktobiyonik asit ile cilt bariyerini güçlendirir. -Linoleik ve linolenik asit ile seramid oluşumunu uyarır. -Ka..
2.435,00₺
Vergiler Hariç:2.435,00₺
Karma Yağlı Ciltler İçin Bha Kimyasal Peeling  - Yağlı karma ciltler için salisilik asit peelingi!ETKİLERİ:-%2 BHA kimyasal peeling gözenekleri açar.-Lekeleri önler ve cilt kalınlaşmasını düzenler.-Spirulina ile iltihap önlerken, allantoin ile cilt yenilenmesini uyarır..
2.115,00₺
Vergiler Hariç:2.115,00₺
Kuru Olgun Ciltler İçin Aha Kimyasal Peeling - Kuru ve olgun ciltler için meyve asitli peelingETKİLERİ:-Glikolik ve laktik asit içeren AHA serumu cilt dokusunu iyileştirir.-Yaşlılık lekelerine, sivilce izlerine ve ince kırışıklıklara karşı etkilidir.-Ciltte kolajen ve hyaluron sentezi..
2.435,00₺
Vergiler Hariç:2.435,00₺
FACE CARE - Jel Dokulu Enzim Serum - Cilt kalınlaşması hormonal değişiklikler, mevsim değişikliği yada yanlış ürün kullanımdan kaynaklı olabilir. Enzim serum böyle ciltler için çözüm sunar!ETKİLERİ:-Cilt yüzeyindeki kalınlaşmış ölü cilt hücrelerini arındırır. -Protein ve yağ çözücü en..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)