Menu
Sepet

Neden Dalton ?

    Felsefe ve Değerler

    MÜKEMMEL DENİZ KOZMETİĞİ - MARKAMIZIN FARKINI YARATAN UNSURLAR

    40 yılı aşkın tecrübe ile deniz kozmetiğinin öncüsü DALTON, en yüksek kalite standartlarını hem bilimsel verilerle hem de geleneksel değerlerle birleştirmiştir. Ürün          Yelpazesinin gelişimini sürekli sağlarken, denizden aldığı doğal kaynakların tükenmemesi, tüm üretim, tedarik zinciri boyunca da gerekli sosyal, ekolojik sorumluluk           projelerinde ve organizasyonlarında da yer almaktadır.


Her Cilt Tipi İçin Kişiye Özel Çözümler

Tüm ürünlerimiz, her cilt tipinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek konseptte tasarlanmıştır. Ürünlerin ve bakımların cilt üzerinde maksimum etkinlikte çalışabilmesine çok önem veriyoruz. Bu durum başarımızın devamlılığı ve kişisel ihtiyaçların çözümlenmesi için gereklidir.

Ürünlerimizin cildinizle uyumunu iyi analiz edebilmek için mutlaka Profesyonel Güzellik Uzmanlarımızla  Cildinizi Tanıyın bölümünden iletişime geçebilrsiniz

Sürekli Gelişim

Uzun vadede en iyi sonuçları elde etmek için, uluslararası araştırma ve geliştirmeleri takip etmeli, her zaman yenilikçi olup, en iyi etken maddeleri aramaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda, yararlı olup olmadığı tartışılan ham maddelerin kullanılmasından kaçınmaya ve bunları dokularımızdan mümkün olduğunca uzak tutmaya özen gösteriyoruz. Örneğin, ürünlerimizde petrol türevi kalın yağlar kullanmıyoruz. Bunun yerine, denizden ve doğadan gelen doğal ham maddeleri kullanıyoruz.

Ayrıca, denizden ve doğadan aldığımız aktif bileşenlerin kaynaklarını tüketmeden ve sürdürülebilirliğini koruyarak kullanmak DALTON için çok önemlidir. Bu yüzden sıkı iç denetim uyguluyor, kontroller yapıyor, uluslararası sertifikalar ve sözleşmelerimizle doğaya saygımızı eyleme döküyoruz .

Tüm ürünlerimizin sürekli yüksek kalitede olmasını sağlamak için tüm tedarik zinciri boyunca yüksek standartlar belirledik. Ürünlerimiz, özenle seçilmiş ham maddeler temelinde, İyi Üretim Süreci (GMP) uyarınca en modern işlem teknolojisi kullanılarak Almanya'da üretilmektedir. Modern ekonomik ilkelere uygun olarak, yüksek devir oranlarını korumak ve ürünlerimizin her zaman taze olmasını sağlamak için lojistik ve ara ürün depolamalarımızı optimize ettik.


Doğal Deniz Ürünleri

Celumer içeren Serilerimizin ürünlerinde sadece açık denizlerde ve yosunlarda bulunan etken maddelerle oluşturulmuş Celumer hücresi  bulunmaktadır. Bu ürün grubumuz, yoğun miktarda celumer içermesi nedeniyle vücudumuz ile tam uyum sağlar. 
                                                                                              


Paraben ve PEG Kullanmıyoruz

Koruyucu içeriklerin kullanımında da hassasiyet  gösteriyoruz. Bu nedenle, mümkün olduğunca  etkili, cilde uyumlu, istikrarlı ve güvenli ürünler  geliştirmeye  çalışıyoruz. Tüm yeni  araştırmalarımızda, parabenler ve PEG'ler gibi  zararları kanıtlanmış ya da tartışılan koruyucu  maddeler kullanmıyoruz.
Hayvanlar Üzerinde Test Yapmıyoruz 

Ürünlerimiz ve ham maddelerimiz hayvanlar  üzerinde test edilmez. Profesyonel  bakım ürünleri  üreticisi olarak, araştırmalarımızın etkinliğini ve  uyumluluğunu belgelemek için düzenli ve yoğun  olarak çalışan kalabalık bir test uzmanı tabanına  sahibiz. Ürünlerimizin sürekli olarak yüksek ve  garantili kalitesini sağlamak için, tüm değer zinciri  boyunca en yüksek standartları oluşturmayı          başardık. Elde edilen ham maddelere dayanarak,  ürünlerimiz İyi Üretim Süreci (GMP) hükümlerine  uygun olarak en son teknolojiler kullanılarak   Almanya'da üretilmektedir.