Menu
Sepet

Body Care

BODY CARE - Nemlendirici Vücut Kremi - Çok kuru ciltler için, besleyici, yoğun nemlendirici vücut kremi!ETKİLERİ: -Cildi sıkılaştırır.-Pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir.-Deniz mineralleri ile cildi yaşlanmaya karşı korur.-İçeriğindeki Celumer Deniz Özü cildin elastikiyetini yeniden kazanmasını sağla..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
BODY CARE - Yaşlanma Karşıtı Vücut Yağı - Kuru ciltler için yaşlanma karşıtı vücut yağı! ETKİLERİ: -Cildi besler. -Cildi nemlendirir.-Cildi pürüzsüzleştirir. -Yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir. -Zengin dokulu #bodycare vücut bakım yağı yaşlanma önleyici Celumer Deniz Özü, cupuacu yağı, mango yağı v..
2.500,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
BODY CARE - Zencefilli Doğal Vücut Peelingi - Gerçek zencefil parçaları ve aromatik yağlarla pürüzsüz bir cilt. ETKİLERİ:-Cildi ölü hücrelerden arındırır. -Cildin yenilenmesini hızlandırır.-İçerisindeki deniz tuzu ve zencefil parçacıkları cildi ölü hücrelerden arındırır.-Cilde tazelik verir.-İçerdiğ..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
BODY CARE - Q10 Canlandırıcı Vücut Kremi - Q10 canlandırıcı anti-aging vücut kremi! ETKİLERİ: -Ciltteki yaşlanmayı önler.-Cildi pürüzsüzleştirir.-Nemlendirici etkiye sahiptir.-Güçlü ve etkili formülü sayesinde cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur.-İçe..
1.615,00₺
Vergiler Hariç:1.615,00₺
BODY CARE - Sıkılaştırıcı Selülit Karşıtı Konsantre Krem - Selülit giderici sıkılaştırıcı konsantre krem! ETKİLERİ: -Detoks etkisiyle bağ dokusunu kuvvetlendirir.-Cildi sıkılaştırır.-Selüliti azaltır. -Selülit; tüm kadınların %80'inden fazlasında görülen, zayıf bağ dokusundan kaynaklanan rahatsız e..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Güzel ve sıkı bir cilt için vücut bakım ürünleri;

Güzel cildin, sıkı ve bakımlı kalması için düzenli ve etkili vücut bakımına ihtiyacı vardır. Yazın güneşin zararlarını kışın soğuğa maruz kalan cilde yüksek kaliteli doğal bakım borçluyuz. İşte bu nedenle DALTON vücut bakım ürünleri her cilt tipi için hassas ve aynı zamanda yoğun vücut bakımı sunar.

Vücut Losyonu - Cilt tipime uygun olanı nasıl bulabilirim?

Vücut bakımı söz konusu olduğunda ihtiyacınıza ve cilt tipine bağlı olarak doğru cilt bakım ürünün seçimi kişiden kişiye farklılık gösterir. Uygun vücut losyonu Mango, Çupuaçu ve Shea yağı içeren zengin vücut yağı özellikle kışın, kuru ve yıpranmış ciltler için mükemmel bir vücut bakımıdır. Kuru cilde yoğun nem sağlar, hızla emilir. 

Tazeleyici ve sıkılaştırıcı vücut bakımı özellikle yaz ayları için mükemmeldir. Uzun güneşlenmelerden sonra bile  BODY CARE - Nemlendirici Vücut Emülsiyonu derinlemesine bakım yapar ve serinletici etkiye sahiptir. BODY CARE - Canlandırıcı Vücut Emülsiyonu sizin için doğru vücut ürünüdür. İçerdiği aktif Q10 incileri yorgun cilde enerji sağlar ve bakım yapar. 

Selülitsiz sıkı bir cilt mümkün mü?

  • Selülitli ciltler için özel olarak geliştirilmiş vücut şekillendirme kompleksini içerir. Vücut hatlarını sıkılaştırır belirgin hale getirir aynı zamanda portakal kabuğu görünümünü engeller. Selülitin ilk belirtileri görülse bile BODY CARE - Selülit Karşıtı Krem selüliti azaltmaya yardımcı olur.
  • Vücut bakımı tek başına değildir, konsantrenin etkisini arttırmak için kanı hızlandırmak önemlidir, düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile selülit karşıtı etkiyi destekler.