Menu
Sepet

NATURAL CORRECTEUR - Vitaminli Nemlendirici Pürüzsüzleştirici Vücut Emülsiyonu

NATURAL CORRECTEUR - Vitaminli Nemlendirici Pürüzsüzleştirici Vücut Emülsiyonu A, E ve C vitamini sayesinde yara ve doku bozukluklarını onarıcı vücut emülsiyonu!


ETKİLERİ:

-İçerisindeki A, E, C vitaminleri, yüksek kaliteli hint yağı ve misk otu yağı ile cildi yeniler.

-Cildi çevresel etkenlere ve oksidatif strese karşı korur.

-Nemlendirici vücut emülsiyonu epilasyon sonrası krem olarak da kullanılır. Lazer sonrası krem uygulanması cildin kuruluğunu azaltarak ciltteki tahrişi yatıştırır. 

-Çok kuru, pul pul dökülen, atopik ciltlerin kullanımı için uygundur. 

-Vitaminli vücut losyonu düzenli kullanımda gebelik çatlaklarının oluşumunu engeller.

-Vücut kremi cilt bariyerini onarır ve güçlendirir.

-Üst kol ve bacaklarda görülen tavuk derisi hastalığı için kullanımı idealdir, cildi pürüzsüzleştirir.


BİLGİ: Tavuk derisi problemi, diğer adı ile çilek bacak ciltte aşırı keratin oluşumuyla tetiklenen keratinizasyon bozukluğudur. Fazla keratin kıl köklerinin etrafına birikir ve cilt yüzeyinde tıkanmaya sebep olur. Tavuk derisi problemi (Keratosis Pilaris) olan ciltlerde genellikle kuruluk da görülür. Problemli bölgeler çok sert ve pütürlü bir dokuya sahiptir. Cilde dokunulduğunda çok sert ve pürüzlü hissedilir. 


Tavuk derisi problemli cildin kontrol altına alınabilmesi için düzenli bakım yapılmalıdır. Bunun yanında doğru ürün seçimi de çok önemlidir. Peki pürüzsüz ve yumuşak bir cilde nasıl kavuşulur?


NASIL KULLANILIR? Tüm vücuda masajla uygulanması tavsiye edilir.


ÖNERİ: Duşta BODY CARE - Zencefilli Doğal Vücut Peelingi'ni uygulayın ve durulayın. Ardından masajla tüm vücuda NATURAL CORRECTEUR - Vitaminli Nemlendirici Pürüzsüzleştirici Vücut Emülsiyonu uygulayın. 


Hasarlı cilt ve yara izlerinin tedavisi için bakım konsepti. A, E ve C vitaminleri içerir.

HACİM: 250 ml


İÇERİK: A Vitamini / E Vitamini / C Vitamini / Üre / Allantoin / Jojoba Yağı / Aloe Vera

ALOE VERA 


C VİTAMİNİ 


UZMAN GÖRÜŞÜ: ''Danışanlarıma lazer epilasyon sonrası krem olarak tavsiye ederim. Ya da kollar ve bacaklarda oluşan pürüz ve kabartılar için banyoda peeling yapılmasını ve sonrasında #naturalcorrecteur vücut emülsiyonu ile nemlendirilmesini öneririm.''