Menu
Sepet

SEYAHAT BOY - VİTAMİN C SERUM

SEYAHAT BOY - VİTAMİN C SERUM - Kolajen uyarıcı plankton içeren sıkılaştrıcı antioksidan yaşlanma karşıtı C Vitamini konsantresi!

-Cilde yoğun bir parlaklık sağlar.

-Doğal cilt yaşlanmasını geciktirir.

-Kolajen üretimini artırır.

-Pigment lekelerini yok eder. 

-Oksidatif strese karşı ciltteki serbest radikalleri nötralize eder.

-Cilt elastikiyetini artırıcı plankton ve ferulik asit içerir.

-%97 doğal içeriklidir.

-Parfüm, boya, mikro plastik, silikon, PEG, mineral yağ ve paraben içermez

-Ekolojik olarak sürdürülebilir ambalaja sahiptir.


NASIL ULLANILIR? Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulanır. Alternatif olarak 2-3 damla serumu nemlendirici kreminize karıştırarak c vitamini krem olarak da kullanabilirsiniz. 

BİLGİ: C vitamini Askorbik asit olarak da bilinir. %15 C vitamini içeriğindeki plankton ve ferulik asit sayesinde cilt yaşlanmasının önüne geçer. Cilde doğal bir ışıltı sağlar. Ciltteki kolajen üretimini desteklerken destekleyici proteinlerin de parçalanmasını engeller. Cilt elastikiyetini artırır. Güçlü antioksidan etkisi ile cildi serbest radikallere karşı korur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

HACİM: 10 ML ( SEYAHAT BOY )

Dikkat: C vitamini serum; niasinamid, azelaik asit ve kimyasal peeling gibi serumlarla aynı anda kullanılmamalıdır.

*Doğal içeriğinden dolayı ürün otsu, baharatlı bir kokuya sahiptir. Serumunun mümkün olduğu kadar iyi tolere edilebilmesini sağlamak için ek herhangi bir koku kullanmaktan bilinçli olarak kaçındık.

ETKEN MADDELER: C Vitamini/ Plankton / Ferulik asit


C VİTAMİNİ 

İÇERİK: Aqua/Water, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Methylpropanediol, Ferulic Acid, Plankton Extract, Maris Aqua/ Sea Water, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sucrose, Lecithin