Menu
Sepet

Göz Bakımı

Göz Bakımı
AçıklamaKurumuş ve çatlamış dudaklar yoğun nemlendirici ve besleyici özeliklere sahip bir dudak balsamına ihtiyaç duyar. Hindistan cevizi yağı, shea yağı ve ölü deniz tuzu kombinasyonu dudaklarınızın ilk uygulamadan sonra bile bebek cildi gibi yumuşacık ve pürüzsüz olmasını sağlar. Bu pürüzsüz ve yu..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
AÇIKLAMAGöz altı torbalarından ve koyu halkalardan nasıl kurtulurum?Blue Essential aydınlatıcı vegan göz kremi yorgun görünen gözlerle mücadelede şampiyondur. Yenilikçi cilt kalkanımız, oligo aljinat ve biopterin içeren deniz suyu ile oluşturulmuştur. Çevresel strese ve mavi ışığa maruz kalmanı..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Açıklamaİkisi birarada göz makyaj temizleyici, göz çevresindeki hassas cildi kurutmadan temizler. Papatya özü ve nergiz özü kombinasyonu, hassas göz çevresini yatıştırır, kızarıklığı veya kaşıntıyı önler. Ek olarak, formülasyon içeriğindeki üre sayesinde cildi yumuşatır ve yoğun nem sağlar. İkisi bi..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
AçıklamaGöz çevresindeki ince cilt, çevresel strese karşı çok hassastır. Soya proteinleri içten dışa hücre yenilenmesini teşvik eder ve kuru tahriş olmuş cildin yenilenmesine yardımcı olur. Yumuşak kremsi doku hızla emilir ve göz çevresindeki hassas cilde taze, parlak görünüm kazandırır. Uygulamaİht..
245,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
AçıklamaBir damla Q10 göz kremi, nazik dokusuyla göz çevresindeki hassas ve son derece ince cildi gün boyu değerli besinler lipidler ve nem ile beslemeye yeterlidir. Küçük kuru çizgilerin kaybolmasını sağlar. Hücre yenileme özellikleri sayesinde yenilenmiş cilt daha hızlı ve gözle görülür şekilde pü..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
AçıklamaGöz çevresi çok ince ve hassastır. Extrem Lift Göz ve Dudak Kontur kremi, göz çevresinde oluşan yoğun doku kayıpları için tasarlandı. Kasları gevşeten ve kaz ayağı görünümünü azaltan jambu özü içerir. Uygulamanın ardından cilt yumuşak, göz etrafındaki alan daha sıkı ve pürüzsüz görünür.Uygul..
485,00TL
Vergiler Hariç:485,00TL
AçıklamaSoğutucu göz jeli, cildi güçlendiren mineraller ve besinler içerir. Rahatlatıcı etkiye sahiptir ve göz çevresindeki alanı canlandırır. Roll-on stick sayesinde uygulaması çok hızlı ve kolaydır. Yorgun gözler için anında tazelik sağlar.UygulamaSabah-akşam göz çevresine nazikçe uygulanır, sonra..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
AçıklamaNeştersiz anında gözle görülür kırışıklık açıcı jel, benzersiz yenilikçi formülasyonu sayesinde, kırışıklıkları doldurarak, hacmini % 30 oranında azaltır. Jel, her cilde uyumlu ince bir renk tonuna ve kolay uygulama için kullanışlı bir fırça aplikatörüne sahiptir. Etkili kırışıklık azaltıcı ..
242,00TL
Vergiler Hariç:242,00TL
AçıklamaGöz pedi, yorgun gözlere anında tazelik sağlar. Uzun bir geceden sonra veya göz çevresindeki şişlikleri, göz torbalarını ve kırışıklıkları gidermek için mükemmeldir. Ginseng ve gingko yaprakları, yeşil çay, yabani ebegümeci ve aloe vera içeren aktif bileşenlerin doğal bileşimi, narin göz böl..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
AçıklamaCelumer serinletici göz jeli, uygulamadan hemen sonra istenen etkiyi sağlar. Göz bölgesindeki şişliği alır, ince çizgi ve kaz ayağı görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. Celumer deniz özü ve extra plankton ilavesiyle cilde nem ve besin maddesi sağlar. Böylece göz çevresi, canlanır ve kır..
340,00TL
Vergiler Hariç:340,00TL
AçıklamaHassas krem, hassas kuru göz çevresi cilt için özel olarak geliştirilmiştir. Alerjilerden kaynaklanan cilt tahrişlerini bile yatıştırır ve kuruluktan çatlamış, gerilmiş göz bölgesinin tekrar yumuşamasını, rahatlamasını sağlar. Kalın yağlar, kokular veya geleneksel koruyucu maddeler içermeyen..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaKrem jel, hassas göz çevreleri için özel olarak geliştirilmiştir. Hızla emilir, değerli zeytinyağı cildi yumuşak tutar ve UV hasarlarından korur. Nazik göz kremi, ince çizgileri, kırışıklıkları, göz altı torbalarını önlemeye ve göz altındaki koyu gölgeleri azaltmaya yardımcı olur. Güzel göz ..
245,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)