Menu
Sepet

Peelingler

Cildi ölü hücrelerden arındırır. Tazeleyici, zencefilli deniz tuzlu vücut peelingi yüksek kaliteli yağlarla cildi besler .Cildi yenilenmesini hızlandırırETKİ: İçerisindeki deniz tuzu ve zencefil parçacıkları cildi ölü hücrelerden arındırır, canlandırır, tazeler. Ayrıca içerdiği yüksek değer..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
AHA, meyve asidi kombinasyonunda önceden ıslatılmış peeling padleri; cildi ölü cilt hücrelerini nazikçe arındırır, ışıltı verir, güzelleştirir ! Meyve asidi peeling padleri gözenekleri sıkılaştırır, cildi arındırır, pürüzsüzleştirir ve ışıltıya kavuşturur. Düzenli kullanıldığında lekeleri, tıka..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Derinlemesine etkili meyve asitli peeling! Meyve asitlerinin gücü ile hafif jel dokulu peeling ölü cilt hücrelerini güvenli bir şekilde arındırır. Cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatır ve ışıltı kazandırır. Mükemmel meyve asit kombinasyonu kolajen üretimini arttırır ve cildin asit mantosunu korur..
1.190,00₺
Vergiler Hariç:1.190,00₺
Granülsüz hassas enzim peeling! Hassas ciltler için granülsüz enzim peeling cildi aşındırmadan ve tahriş etmeden nazikçe ölü hücrelerden arındırır, komedon ve sivilce oluşumunu engeller. Hassas ve kuperozlu ciltlerin bile kullanabildiği bu peeling tüm cilt tiplerine uygunudur.&nb..
595,00₺
Vergiler Hariç:595,00₺
Pürüzsüz cilt için hassas krem peeling! Cilde zarar vermeden ölü deriyi soyan peeling  çok ince, yuvarlak silis granüller içerir. Cildin yüzeyindeki ölü cilt hücrelerini cilt yüzeyinden temizler ve üst katmandaki kan dolaşımını hızlandırır. Cilt canlanır, pürüzsüzleşir sonra uygu..
685,00₺
Vergiler Hariç:685,00₺
EN ÇOK SATAN DALTON BAŞLANGIÇ KİTİHer cilt tipi için uygundur.Anti – aging etkili bakım seti%25 indirimlidirKozmetik çantası hediye olarak gönderilirUYGULAMA: Temiz cilde sabah ve akşam; önce göz jelini, ardından serum ve nemlendirici kremi uygulayın.Cildinizin ihtiyacına göre enzim peeling t..
7.220,00₺
Vergiler Hariç:7.220,00₺
%12 PHA KİMYASAL PEELING / YUMUŞAK & SAFCilt bariyerini güçlendirir ve kızarıklığı azaltır.PHA Jeli hassas bir alternatif olsa da, bir meyve asidi veya BHA ürününden daha az etkili değildir. Sağlıklı ciltler için iki güçlü asit içerdiğinden: %4 laktobiyonik asit cildi kurumaya ve  serbe..
1.150,00₺
Vergiler Hariç:1.150,00₺
 %2 BHA KİMYASAL PEELING / TEMİZ CİLTYağlı Karma ciltler için salisilik asit peelingiBu BHA sıvısı, kozmetikte izin verilen maksimum konsantrasyonda beta-hidroksi asit veya salisilik asit içerir. Sebum ve kirle ile tıkanmış gözeneklere derinlemesine nüfuz eder, gözenekleri açar ve cildi sivi..
1.155,00₺
Vergiler Hariç:1.155,00₺
%20 KİMYASAL  AHA PEELING / YOĞUN & SAFKuru ve olgun ciltler için meyve asitli peelingAHA asitlerinin etkisini arttırmak için ileri düzey kullanıcılar meyve asidi peelingini de durulanmayan bakım olarak kullanabilirler. Akşamları AHA peeling'i ince bir tabaka halinde uygulayın ve bırakı..
1.150,00₺
Vergiler Hariç:1.150,00₺
Cilt kalınlaşmış, tahriş olmuş ve pürüzlü ise hormonal değişiklikler, mevsim değişikliği yada yanlış ürün kullanımdan kaynaklı olabilir. Enzim serum böyle ciltler için çözüm sunar! Jel dokulu enzim serum cilt yüzeyindeki kalınlaşmış ölü cilt hücreleri ile beraber cildin yüzeyindeki ku..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)