Menu
Sepet

Brıght Perfectıon

Leke karşıtı onarıcı gece kremi!Yaşlanma karşıtı gece kremi düzenli kullanımda hiperpigmentasyonu dengeler. Deniz ekzopolisakkaritleri, alfa-linolik asitli düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit ve niasinamid kombinasyonu cildi aydınlatır, pigment lekelerini azaltır ve ciltteki koyu lekeleri..
1.810,00₺
Vergiler Hariç:1.810,00₺
Kusursuz ve dengeli bir cilt için yoğun konsantre serum. kullanılan . Deniz ekzopolisakkaritleri, alfa linolik asitli düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit ve niasinamidin dengeleyici ve parlaklaştırıcı kombinasyonu hiperpigmentasyonu düzenler, pigment ve yaşlılık lekelerinin yanı sıra sivi..
1.465,00₺
Vergiler Hariç:1.465,00₺
Hafif dokulu gündüz kremi güneş lekelerinin ana nedenlerinden biri olan güneş ışınlarına karşı son derece etkili UV filtreleri cildi zararları ışınlardan korur ve böylece yeni pigment lekelerinin oluşumunu engeller. Aynı zamanda, deniz ekzopolisakkaritleri, alfa-linolik asitli düşük moleküler ağırlı..
1.810,00₺
Vergiler Hariç:1.810,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Cilt lekelerini etkili bir şekilde dengeleyin! 

Hiperpigmantasyon ve yaşlılık lekelerine karşı bakım ürünler; 

Hiper pigmentosyon durumunda, koyu lekeler ve renk değişimleri ten rengini değiştirir. İyi de bunlar nasıl ortaya çıkıyor?

Çiller genellikle doğuştandır, ancak diğer lekeler sonradan ortaya çıkar. En yaygın nedenler arasında güneş ışınına maruz kalmak, genetik yatkınlık, hormonal değişiklikler (örn;hamilelik) veya cilt iltihabı bulunur. Basitçe söylemek gerekirse pigment lekeleri, pigment melaninin bölgesel olarak aşırı üretilmesinden kaynaklanır. İyi bir cilt bakımı hiperpigmentasyonu etkili bir şekilde dengelemede önemli bir rol oynar. Aydınlatıcı kremler, yaşlanma karşıtı etkiye sahip yaşlılık lekesi kremleri veya kimyasal peelingler düzenli kullanımda cildin daha dengeli görünmesini sağlar.

Pigment ve yaşlılık lekelerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? Şimdi BRIGHT PERFECTION ürünleri yeni oluşacak pigment lekelerini önler, cildi dengeler oluşmuş lekelerini azaltır. Deniz ekzopolisakkaritleri, alfa-linolenik asitli düşük moleküler ağırlıklı hyaluronic asit ve niasinamid gibi aydınlatıcı bileşenler hiperpigmentasyonu dengeler. Alfa-linolenik asit, diğer etkilerinin yanı sıra melaminin üretimini engellemede cildi destekler.

Pigment dengeliyici gündüz kremi;

SPF50 içeren hafif dokulu gündüz kremi ciltte beyaz bir film tabakası bırakmadan hızla emilir. Güçlü UV filtreleri cildi güneşten kaynaklı lekelerden korur. Aydınlatıcı etken maddeleri pigment lekelerinin adım adım solmasını sağlar. Krem makyaj altına da uygulanabilir. Sabah ceviz bölgesindeki kremi yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürün. 

Anti aging - leke giderici gece kremi;

Besleyici kırışıklık karşıtı gece kremi ince çizgileri yok eder ve pigment lekelerini, yaşlılık lekelerini ve renk dengesizliklerini azaltır. İçerdiği E vitamini cildi erken yaşlanmaya karşı korurken sabahları ışıltılı bir cilt ile uyanırsınız. Akşamları fındık büyüklüğündeki kremi yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürün.

Kusursuz bir cilt için leke dengeleyici yaşlanma karşıtı serum;

Pürüzsüzleştirici leke serumu ciltteki düzensizlikleri ayrıca kahverengi lekeleri veya sivilce izlerini gidermek için mükemmel bir kombinasyon bakımdır.