Menu
Sepet

Derma Control

Yağlı, sivilceli ve nemsiz ciltler için nemlendirici, yağ dengeleyici krem! Hafif dokulu krem, nemsiz yağlı cildi ekstra yağlandırmadan yoğun bir şekilde nemlendirir. Ciltte yapıştan tabaka bırakmadan hızla emilir.Cadı fındığı, Salisilik asit gibi güçlü bileşenler ile zenginleştirilmi..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Kuru, yağlı ciltler için anti bakteriyel temizleme sütü! Kuru ve yağlı ciltler cildi nemlendiren aynı zamanda kurutmadan derinlemesine temizleyebilen bir cilt temizleyicisine ihtiyaç duyarlar. Kuru ve yağlı ciltler için anti bakteriyel temizleme sütü aşırı sebum salgısını ve makyaj kalıntıların..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Gözenekleri tıkalı, nemsiz yağlı ciltler nemini kaybetmeden dengelenmeye ihtiyaç duyar. Matlaştırıcı jelin hafif dokusu yapışkan rahatsız edici bir tabaka bırakmadan cilt tarafından hızla emilir. İçerdiği Kaolin istenmeyen yağ parlaklığını giderir ve cildi kalıcı bir şekilde matlaştır..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Arındırıcı, sivilce önleyici tonik! Sivilce lekelerinin oluşumunu önler ve cildin koruma bariyerini kuvvetlendirir. Aloe vera ve Pantenol ile formüle edilmiş, sivilcelerin bıraktığı leke ve akneye eğilimli ciltler için dengeleyici tonik. Yapışkan bir kalıntı bırakmadan tazelenmiş bir ..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Sivilceli yağlı ciltler için arındırıcı jel! Sağlıklı duru bir cilde giden yol, cilt tipine uygun temizlik ile başlar. Aşırı sebum salgısı, olumsuz çevresel kirlilik, makyaj kalıntıları ve ölü deri gözenekleri tıkayarak siyah noktaların ve sivilcelerin oluşumuna sebep olur. Bu ciltler için oluş..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Siyah nokta ve akneye karşı hızlı etki! Anti bakteriyel Kafur sakinleştirici Panthenol ile zenginleştirilmiştir. #dermacontrol konsantre pipet, siyah nokta ve sivilceleri iltihaplanmadan leke bırakmadan önce kontrol altına alır. İlk kullanımdan sonra bile sivilce boyutunu küçültür, kızarık..
210,00TL
Vergiler Hariç:210,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Siyah nokta ve sivilcelere karşı etkisi kanıtlanmış güçlü bakım ürünleri;

Derma Control serisi iki ayrı bakımı konseptini birleştirir. Yağlı kuru ve yağlı akneye eğimli ciltler için geniş kapsamlı derinlemesine temizleyici tonikten, cilt tipine özel kremlere ve sivilce karşıtı pipetlere kadar adım adım sağlıklı ve temiz bir cilt oluşumu için gerekli tüm ürünler var!

Sivilce ve siyah noktalardan kurtulmak mı istiyorsunuz ? Lekeli ve sivilceli ciltler için ürünler

Deniz peptidleri ile zenginleştirilmiş #dermacontrol bakım serisinin sivilce önleyici ürünleri sivilce ve siyah noktaları ile doğal bir şekilde iyileştirir. Sinir bozucu sivilcelerin önlenmesinde etkili olup sivilcelerin boyutlarını en aza indirir, cildi tahriş etmeden iltihaplı cildi sakinleştirir. Akneye eğilimli ciltlerin kullanımı için idealdir.

Sivilceli cilde doğru bakım yapmak en önemli şeydir! Bakım rutininizde sabah-akşam mutlaka önce cilt temizliğinden sonra tonik ve doğru bakım kremi uygulanmalıdır. 

Cilt kirlenmesine karşı DERMA CONTROL - Arındırıcı Temizleme Jeli ciltte birikmiş yağ, ve makyaj kalıntılarını cildi kurutmadan arındırır, yağlı ve akneye meyilli ciltler için idealdir.

Anti bakteriyel DERMA CONTROL -  Arındırıcı Temizleme Sütü cildi yağdan ve makyaj kalıntılarında arındırırken kurumaya karşı korur. 

Hamamelis ve Salisilik Asit içeren DERMA CONTROL -Yağ Dengeleyici Krem gözenekleri sıkılaştırır iltihap önler ve sivilce oluşumunu engeller. Kuru-yağlı ciltlerin kullanımı için idealdir.

Sivilce karşıtı DERMA CONTROL - Matlaştırıcı Jel cildi kurutmadan yağlı ciltteki parlamayı önler. Jel genişlemiş gözenekleri sıkılaştırır ve yeni sivilce oluşumunu engeller. 

DERMA CONTROL - Akne Kurutucu SOS Konsantre Pipet sivilceleri hızlı bir şekilde yok eder içerdiği Panthenol sayesinde iltihabı önler, sivilceleri sakinleştirir ve iz bırakmaz.

.