Menu
Sepet

Deep Sea

DEEP SEA - Kuru Erkek Cildi Nemlendirici Krem - Erkek cilt bakım ürünleri bulmak oldukça zordur. DEEP SEA serisi erkekler için özel olarak geliştirilen bir seridir.ETKİLERİ: -Kullanan erkeklerin %84'ü cilt üzerindeki rahatlatıcı nemlendirme etkisini onaylıyor.-Derin deniz su..
2.080,00₺
Vergiler Hariç:2.080,00₺
DEEP SEA - Erkek Cildi İçin Anti-Aging Göz Roll On - Yorgun göz altı torbalarına karşı en iyi erkek göz altı kremi!ETKİLERİ: -Kullanan erkeklerin %68'i cilt üzerindeki tazelik ve nemlendirme etkisini onaylıyor.-Mavi, yeşil yosun ve derin deniz suyu sayesinde cildi güçlendirir.-Göz ç..
1.320,00₺
Vergiler Hariç:1.320,00₺
DEEP SEA - Yağlı Erkek Cildi İçin Matlaştırıcı Krem - Erkek cilt bakım ürünleri bulmak oldukça zordur. DEEP SEA serisi erkekler için özel olarak geliştirilen bir seridir. Yağlı ve gözenekli ciltler için erkek yüz nemlendirici krem! ETKİLERİ: ..
2.080,00₺
Vergiler Hariç:2.080,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Erkek cildi için yaşlanma karşıtı bakım ürünleri;

Erkek cildinin kadın cildinden farklı olduğunu biliyor muydunuz? Erkek cildi sakallı veya sakalsız daha sağlam ve daha kalındır. Erkek cildinin kalıcı, etkili ve derinlemesine bakım yapan bir bakıma ihtiyaçları vardır.

Erkek cildi için doğru bakım kremini seçerken nelere dikkat etmeli? 

Deep Sea serisi hem yağlı hem de kuru ciltler için yaşlanmayı önleyici ürünleri birleştirerek etkili ve güçlü çözümler sunar. Cildi temel mineraller ve eser elementler ile güçlendirir, Mavi yosun ve Derin deniz suyu ile derinlemesine besler. Celumer deniz özü sayesinde #deepsea bakım ürünleri ekstra yaşlanma karşıtı bakım sağlar.

Yağlı ve gözenekli erkek cildi için ideal matlaştırıcı jel. Yağlı cildin parlamasının nedeni aşırı sebum üretimidir. Erkek cildi için İyileştirici kil ile zenginleştirilmiş matlaştırıcı bakım jeli ciltteki yağı dengeler ve iltihaplı sivilceleri giderir. Matlaştırıcı sıvı ciltte yapışkan bir his bırakmaz ve cildi kurutmadan hızla emilir. İçeriğindeki Hyaluronic asit sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve cilde gerçek bir tazelik sağlar.

Öneri: Anıda matlaştırma etkisi sayesinde DEEP SEA - Yağlı Erkek Cilt Matlaştırıcı Sıvı günde bir kaç kez kullanılabilir.             

Tıraştan sonra cildinizi gergin ve donuk mu hissediyorsunuz? O halde! Kuru ciltlere sahip erkekler için DEEP SEA - Kuru Erkek Cildi Nemlendirici Krem tam da size göre! Hızlı emilir, gözle görülür bir şekilde cildi yeniler. İçeriğindeki Hyaluronic asit ve Üre cildi derinlemesine ve kalıcı bir şekilde nemlendirir. Cilde diri ve dolgun görünüm kazandırır, kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar giderilir. Panthenol ve Alantoin tahrişi önler ve cildi yatıştırır. 

Öneri: Erkekler için kırışıklık önleyici krem tıraştan sonra kullanım için idealdir. Yorgun ve şiş gözlere karşı DEEP SEA - Erkek Cildi İçin Anti Aging Göz Roll On serinletici etkisinden dolayı, göz altındaki şişliklerini azaltır, göz çevresini nemlendirir ve besler hafif jel dokusu ile yapışkan bir tabaka bırakmadan hızla emilir.