Menu
Sepet

Deep Sea

Kuru erkek cildi için nemlendirici bakım kremi!Cildiniz donuk mu? Tıraştan sonra kuru ve gergin mi hissediyorsunuz?Derin deniz suyu ve mavi yosun cildi gözle görülür bir şekilde kalıcı olarak nemlendirir, derinlemesine bakım yapar ve cilt bariyerini güçlendirir.Bu kombinasyon celumer ve deniz m..
1.170,00₺
Vergiler Hariç:1.170,00₺
Erkek cildi için anti aging göz bakımı! Nihayet yorgun gözler için göz altı torbalarına karşı #deepsea göz rolon.Mavi, yeşil yosun ve derin deniz suyu sayesinde cildi güçlendiren ve önemli mineraller takviye eden pratik kullanımlı göz rolonu. Hemen fark edilebilen anında göz çevresini serinleti..
720,00₺
Vergiler Hariç:720,00₺
Yağlı erkek cildi için yaşlanma karşıtı krem! Yağdan kaynaklanan parlamayı cildi kurutmadan önler. Mavi yosun ve derin deniz suyunun etkili kombinasyonu, yağlı ve iri gözenekli erkek cildini temel hayati maddeler ile güçlendirir ve nemlendirir. #deepsea erkek cildine özel yağsız matlaştır..
1.170,00₺
Vergiler Hariç:1.170,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Erkek cildi için yaşlanma karşıtı bakım ürünleri;

Erkek cildinin kadın cildinden farklı olduğunu biliyor muydunuz? Erkek cildi sakallı veya sakalsız daha sağlam ve daha kalındır. Erkek cildinin kalıcı, etkili ve derinlemesine bakım yapan bir bakıma ihtiyaçları vardır.

Erkek cildi için doğru bakım kremini seçerken nelere dikkat etmeli? 

Deep Sea serisi hem yağlı hem de kuru ciltler için yaşlanmayı önleyici ürünleri birleştirerek etkili ve güçlü çözümler sunar. Cildi temel mineraller ve eser elementler ile güçlendirir, Mavi yosun ve Derin deniz suyu ile derinlemesine besler. Celumer deniz özü sayesinde #deepsea bakım ürünleri ekstra yaşlanma karşıtı bakım sağlar.

Yağlı ve gözenekli erkek cildi için ideal matlaştırıcı jel. Yağlı cildin parlamasının nedeni aşırı sebum üretimidir. Erkek cildi için İyileştirici kil ile zenginleştirilmiş matlaştırıcı bakım jeli ciltteki yağı dengeler ve iltihaplı sivilceleri giderir. Matlaştırıcı sıvı ciltte yapışkan bir his bırakmaz ve cildi kurutmadan hızla emilir. İçeriğindeki Hyaluronic asit sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve cilde gerçek bir tazelik sağlar.

Öneri: Anıda matlaştırma etkisi sayesinde DEEP SEA - Yağlı Erkek Cilt Matlaştırıcı Sıvı günde bir kaç kez kullanılabilir.             

Tıraştan sonra cildinizi gergin ve donuk mu hissediyorsunuz? O halde! Kuru ciltlere sahip erkekler için DEEP SEA - Kuru Erkek Cildi Nemlendirici Krem tam da size göre! Hızlı emilir, gözle görülür bir şekilde cildi yeniler. İçeriğindeki Hyaluronic asit ve Üre cildi derinlemesine ve kalıcı bir şekilde nemlendirir. Cilde diri ve dolgun görünüm kazandırır, kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar giderilir. Panthenol ve Alantoin tahrişi önler ve cildi yatıştırır. 

Öneri: Erkekler için kırışıklık önleyici krem tıraştan sonra kullanım için idealdir. Yorgun ve şiş gözlere karşı DEEP SEA - Erkek Cildi İçin Anti Aging Göz Roll On serinletici etkisinden dolayı, göz altındaki şişliklerini azaltır, göz çevresini nemlendirir ve besler hafif jel dokusu ile yapışkan bir tabaka bırakmadan hızla emilir.