Menu
Sepet

Redness Control

Redness Control
Redness Control
AçıklamaBu yağsız aktif madde konsantresi, 5 şifalı bitki formülü ile kuperozlu cilt için etkili bir yardım sunar. Kızarıklığı azaltır ve kılcal damarların ortaya çıkmasını önlemek için cildi güçlendirir. Yoğun bir günlük bakım için idealdir. Tüm dalton cilt bakım ürünleriyle kombine edilebilir.Uygu..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaYaşlanma karşıtı etkili bu yoğun serum, yaşlanma ve kuperoz belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. 5 şifalı bitki formülünün ve celumer deniz özünün bileşimi genişlemiş kan damarlarına eğilimli ciltler için uygundur. çizgiler, kırışıklıklar ve kızarıklık etkili bir şekilde azalır. Serum ayrı..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaBu yoğun maske tahriş olmuş ve kuperoza eğilimli ciltte rahatlatıcı bir etki yapar. Hoş kremsi dokusu neredeyse 15 ile 20 dakika içinde tamamen emilir. Maske Rügen Adasındaki iyileştirici tebeşir ve cildi yatıştıran, bağ dokusunu güçlendiren 5 şifalı bitki formülü ile birlikte deniz minerall..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaBu hafif krem/emülsiyonun hoş kokusu, zarif dokusu ile çok hızlı bir şekilde emilir. özellikle kızarık, kılcal damarlara eğilimli yağlı ve karma ciltler için uygundur. 5 şifalı bitki formülünün sıkılaştırıcı etkisi sayesinde krem, dokuyu güçlendirir ve kızarıklığı etkili bir şekilde azaltır...
295,00TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Açıklama5 bitki formüllü bu yumuşak krem kılcal damarları güçlendirir, iltihaplanmayı önler ve kuperozlu ciltteki kızarıklığı etkili bir şekilde azaltır. Aynı zamanda krem normal ve kuru cildi besler, güçlendirir ve yoğun nem verir. Dengeli ve pürüzsüz bir cilt için idealdir.UygulamaSabah ve akşam t..
295,00TL
Vergiler Hariç:295,00TL
AçıklamaBu krem kuperoza eğilimli cildin yenilenmesi için idealdir. 5 bitki formülü, maya özü, hint yağı ve balmumu gibi doğal bileşenler ile yatıştırıcı etkiye sahiptir ve cildin doğal savunmasını güçlendirir. Krem kızarıklığı, tahrişi azaltır, cildi korur ve besleyici bakım sağlar. Kışın cildi kor..
295,00TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)