Menu
Sepet

Redness Control

Özellikle kızarıklığa ve rozaya yatkın yağlı ciltler için hafif dokulu kuperoz kremi! Hafif dokulu krem hızla emilir. Damarları yüzeyde olan kızarık karma ve yağlı ciltler için idealdir. 5 Şifalı bitki formülünün iyileştirici etkisi sayesinde krem, damar çeperlerini ve bağ dokusunu güçlend..
915,00₺
Vergiler Hariç:915,00₺
Kızarıklık ve rozaya eğilimli ciltler için kuperoz krem! Kızarıklığa karşı nemlendirici kuperoz krem, kılcal damarları güçlendirir ve yüzeydeki damarları yaklaşık %21 oranında azaltır.At kestanesi, kasap süpürgesi, meyan kökü ve nergisden oluşan 5 şifalı bitki formülünün yatıştırıcı ve dam..
915,00₺
Vergiler Hariç:915,00₺
Besleyici #rednesscontrol krem kuperoza eğilimli çok kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. 5 Şifalı bitki formülünün iyileştirici etkisi sayesinde Rich Krem, damar çeperlerini ve bağ dokusunu güçlendirir. Sakin ve dengeli bir cilt için  yüzeydeki damarları ve  kızarıklık..
915,00₺
Vergiler Hariç:915,00₺
Kuperoz önleyici anti-aging serum ciltteki kızarıklığa karşı etkili olduğu gibi aynı zamanda yaşlanmaya karşıda etkilidir. 5 Şifalı bitki formülünün ve celumer deniz özünün kombinasyonu özellikle genişlemiş damarlar için uygundur. Kızarıklık karşıtı serum ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır ve ..
1.185,00₺
Vergiler Hariç:1.185,00₺
Kuperozlu ciltler için yatıştırıcı maske!Kızarık kuperozlu cildi yatıştırır, tahrişi azaltır ve düzenli kullanımda cildin koruma bariyerini güçlendirir.Sakinleştirici maske 15-20 dk. içinde tahriş olmuş cildi gözle görülür bir şekilde dengeler, sakinleştirir. İçerdiği 5 şifalı bitki ve iyileştirici ..
595,00₺
Vergiler Hariç:595,00₺
Kuperoz'lu, rozalı ve kızarık ciltler için yağsız kızarıklık önleyici konsantre pipet. Konsantre pipet uygulanan ciltlerde %35 daha az kızarıklık olduğu kanıtlanmıştır.İçeriğindeki 5 bitki formülü ile damarları ve cilt yapısını güçlendirir.Cildin görünümünü dengeler. Tahriş olmuş hassas cildi belirg..
595,00₺
Vergiler Hariç:595,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kızarıklık & kırmızı damarlara çözüm bulamadınız mı?

Kızarıklık karşıtı #rednesscontrol serisi kızarıklığı azaltır, bağ dokusunu güçlendirir ve tahriş olmuş hassas cildi yatıştırır. Deniz mineralli, 5 şifalı bitki formülü ve Maya özünün damar güçlendirici kombinasyonu kalıcı kızarıklık ve yüzeydeki damarların bakımında kalıcı etki sağlar.

Kuperoz'lu ciltler için bakım ürünleri

Sakinleştirici kuperoz bakım ürünleri ciltteki kızarıklığın %35'ini, damarların %21'ini kalıcı olarak azaltır.

Cildinizdeki kızarıklığa karşı doğru krem hangisi?

Cilt tipine ve ihtiyacına göre 3 farklı krem arasından seçim yapabilirsiniz.

Leight Krem hafif dokulu, hızlı emilir bu nedenle yağlı ve karma ciltler için idealdir.

Medium Krem kızarıklık ve  roza eğilimi gösteren normal ve kuru ciltler için iyi bir seçimdir.

Rich Krem kalın dokulu olup nemlendirir ve çok kuru ciltler için mükemmel bir kremdir.

Kuperoz ve roza için tamamlayıcı bakım

Kuperoz'da kalıcı bir etki elde etmek için doğru kremin yanı sıra tamamlayıcı bakım ürünleri de gereklidir. Cilt kızarıklığa karşı ürünlerimiz REDNESS CONTROL - Kuperozlu Cilt Konsantre Pipet yağsız aktif bileşen konsantresi ile cildi rahatlatır ve kılcal damarları kalıcı bir şekilde güçlendirir. Kuperoz'lu cilt bölgelerine veya yüzün her tarafına cilde uygun olan kremden önce hafif dokunuşlar ile uygulanır.

Sadece kuperoza karşı kalıcı bir çözüm ile birlikte kırışıklıklara karşı da etkili bir ürün istiyorsanız anti-aging serumu tavsiye ederiz. Cilt kızarıklığını ve genişlemiş damarları azaltırken aynı zamanda da ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. İçeriğindeki yeşil ışıltılı pigmentler cilt üzerindeki kırmızı alanları gizleyerek sakin ve dengeli bir cilt görünümü sağlar.

REDNESS CONTROL - Kuperoz Önleyici Maske cildin yeniden dengelenmesine yardımcı olur, tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve bağ dokusunu güçlendirir. Bazı durumlarda kuperoz kronik roza hastalığına da dönüşebilir. Cildinizde bu eğilimi görüyorsanız damar güçlendirici yatıştırıcı ve kızarıklığı azaltan bakım ile cildinizi önceden destekleyin.