Menu
Sepet

Redness Control

Özellikle kızarıklığa ve rozaya yatkın yağlı ciltler için hafif dokulu kuperoz krem! Hafif dokulu krem hızla emilir. Kızarıklık ve damarları yüzeyde olan karma ve yağlı ciltler için idealdir. 5 Şifalı bitki formülünün iyileştirici etkisi sayesinde krem, damar çeperlerini ve bağ dokusunu güçlend..
345,00TL
Vergiler Hariç:345,00TL
Kızarıklık ve rozaya eğilimli ciltler için kuperoz krem! Kızarıklığa karşı nemlendirici kuperoz krem, kılcal damarları güçlendirir ve yüzeydeki damarları yaklaşık %21 oranında azaltır. At kestanesi, Kasap süpürgesi, Meyan kökü ve Nergis den oluşan 5 şifalı bitki formülünün yatıştırıcı ve d..
345,00TL
Vergiler Hariç:345,00TL
Besleyici #rednesscontrol krem kuperoza eğilimli çok kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Şifalı 5 bitkisel formül, Maya özü, Hint yağı ve Balmumu gibi doğal bileşenler cilt bariyerini güçlendirir.Cilt yüzeyindeki küçük damarları %35 oranında azaltır, cildi gözle görülür şekilde koru..
345,00TL
Vergiler Hariç:345,00TL
Kuperoz önleyici anti-aging serum ciltteki kızarıklığa karşı etkili olduğu gibi aynı zamanda yaşlanmaya karşıda etkilidir. 5 Şifalı bitki formülünün ve Celumer deniz özünün kombinasyonu özellikle genişlemiş damarlar için uygundur. Kızarıklık karşıtı serum ince çizgileri ve kırışıklıkları a..
450,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Kızarıklığa karşı güçlendirici maske kuperoza eğilimli cildi yatıştırır, tahrişi azaltır ve uzun vadede bağ dokusunu güçlendirir.Sakinleştirici maskenin kremsi dokusu sayesinde 15-20dk. içinde tamamen emilir ve tahriş olmuş cildi gözle görülür bir şekilde dengeler. İçerdiği 5 Şifalı bitki ve iyileşt..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Kuperoz'lu, rozalı ve kızarık ciltler için yağsız kızarıklık önleyici konsantre pipet bakım etkisini en üst düzeye çıkarır. Konsantre pipet uygulamalarında ciltte %35 daha az kızarıklık %21 daha az damar olduğu kanıtlanmıştır.İçeriğindeki 5 bitki formülü ile damarları ve cilt yapısını güçlendirir.Ci..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kızarıklık & kırmızı damarlara çözüm bulamadınız mı?

Kızarıklık karşıtı #rednesscontrol serisi kızarıklığı azaltır, bağ dokusunu güçlendirir ve tahriş olmuş hassas cildi yatıştırır. Deniz mineralli, 5 şifalı bitki formülü ve Maya özünün damar güçlendirici kombinasyonu kalıcı kızarıklık ve yüzeydeki damarların bakımında kalıcı etki sağlar.

Kuperoz'lu ciltler için bakım ürünleri

Sakinleştirici kuperoz bakım ürünleri ciltteki kızarıklığın %35'ini, damarların %21'ini kalıcı olarak azaltır.

Cildinizdeki kızarıklığa karşı doğru krem hangisi?

Cilt tipine ve ihtiyacına göre 3 farklı krem arasından seçim yapabilirsiniz.

Leight Krem hafif dokulu, hızlı emilir bu nedenle yağlı ve karma ciltler için idealdir.

Medium Krem kızarıklık ve  roza eğilimi gösteren normal ve kuru ciltler için iyi bir seçimdir.

Rich Krem kalın dokulu olup nemlendirir ve çok kuru ciltler için mükemmel bir kremdir.

Kuperoz ve roza için tamamlayıcı bakım

Kuperoz'da kalıcı bir etki elde etmek için doğru kremin yanı sıra tamamlayıcı bakım ürünleri de gereklidir. Cilt kızarıklığa karşı ürünlerimiz REDNESS CONTROL - Kuperozlu Cilt Konsantre Pipet yağsız aktif bileşen konsantresi ile cildi rahatlatır ve kılcal damarları kalıcı bir şekilde güçlendirir. Kuperoz'lu cilt bölgelerine veya yüzün her tarafına cilde uygun olan kremden önce hafif dokunuşlar ile uygulanır.

Sadece kuperoza karşı kalıcı bir çözüm ile birlikte kırışıklıklara karşı da etkili bir ürün istiyorsanız anti-aging serumu tavsiye ederiz. Cilt kızarıklığını ve genişlemiş damarları azaltırken aynı zamanda da ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. İçeriğindeki yeşil ışıltılı pigmentler cilt üzerindeki kırmızı alanları gizleyerek sakin ve dengeli bir cilt görünümü sağlar.

REDNESS CONTROL - Kuperoz Önleyici Maske cildin yeniden dengelenmesine yardımcı olur, tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve bağ dokusunu güçlendirir. Bazı durumlarda kuperoz kronik roza hastalığına da dönüşebilir. Cildinizde bu eğilimi görüyorsanız damar güçlendirici yatıştırıcı ve kızarıklığı azaltan bakım ile cildinizi önceden destekleyin.