Menu
Sepet

Oyster

Yaşlanma karşıtı etkiye sahip matlaştırıcı, yağ dengeleyici ve gözenek sıkılaştırıcı krem!  Nemlendiricinin içerdiği istiridye ve yabani fıstık özleri aşırı yağ üretimini düzenler ve ciltteki istenmeyen yağı azaltır. Krem cilt altında oluşan yağ kistlerini ve istenmeyen yağ parlaklığın..
1.185,00₺
Vergiler Hariç:1.185,00₺
Yağlı ve karma ciltler için iltihap önleyici istiridye maske!İltihap önleyici maske iri gözenekli, yağlı ve karma cildi derinlemesine temizler; cilt üzerindeki siyah nokta, sivilce ve iltihabı önler. Aynı zamanda matlaştırıcı ve nemlendirici etkisi sayesinde siyah nokta ve sivilceli ciltle..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
MUCİZEVİ ETKİ.Anında canlandırıcı detoks etkili, gözenek sıkılaştırıcı, tazelik veren, güzellik maskesi!Tüm ciltler için cadı fındığı özüyle zenginleştirilmiş anında etkili, canlandırıcı, sıkılaştırıcı maske.Cilt metabolizmasını hızlandırır, elastikiyeti arttırır, cilt anında pürüzsüz..
255,00₺
Vergiler Hariç:255,00₺
Karma ciltler için gözenek sıkılaştırıcı, yaşlanma önleyici konsantre pipet! Konsantre pipet 2 cilt tipinden oluşan karma cildin ihtiyaçlarını tek bir ürünle kalıcı olarak dengeler.T bölgesi için; güçlü yaşlanma karşıtı etkili celumer deniz özü, doğal istiridye mineralleri, ..
1.185,00₺
Vergiler Hariç:1.185,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Karma ciltler için matlaştırır, arındırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı bakım ürünleri 

Celumer deniz özü, İstiridye kabuğu ve Yaban fıstığı özünün güçlü bileşenleri ile zenginleştirilen bu karma cilt bakım ürünleri aynı zamanda yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

DALTON karma cilt bakım ürünleri 

Gözenek sıkılaştırıcı, arındırıcı bakım cilt parlaklığını azalır, aynı zamanda  bu ciltlerde kuru olan bölgeleri nemlendirir.

Matlaştırıcı gözenek sıkılaştırıcı anti-aging #oyster  krem ciltteki aşırı yağ üretimini düzenler ve böylece siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler.

Yağlı bölgeleri kalıcı bir şekilde matlaştırırken kuru alanları yoğun bir şekilde nemlendirir.

İri gözenekleri gözle görülür şekilde sıkılaştırırken kuru cilt bölgelerine bakım yapar.

OYSTER - Yağ Dengeleyici Arındırıcı Maske cildi kurutmadan ciltteki iltihaplanmayı ve sivilce oluşumunu engeller, mat ve duru bir cilt görünümüne kavuşturur.