Menu
Sepet

Oyster

Yaşlanma karşıtı etkiye sahip matlaştırıcı, yağ dengeleyici ve gözenek sıkılaştırıcı krem! Nemlendiricinin içerdiği İstiridye ve Yabani fıstık özleri aşırı yağ üretimini düzenler ve ciltteki istenmeyen yağı azaltır.Krem cilt altında oluşan yağ kistlerini ve istenmeyen yağ parlaklığını kal..
450,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Yağlı ve karma ciltler için iltihap önleyici yüz maskesi!İltihap önleyici maske iri gözenekli yağlı ve karma cildi derinlemesine temizler cilt üzerindeki siyah nokta, sivilce ve iltihabı önler. Aynı zamanda matlaştırıcı ve nemlendirici etkisi sayesinde siyah nokta ve sivilceli ciltler için..
335,00TL
Vergiler Hariç:335,00TL
Karma ciltler için gözenek arındırıcı, yaşlanma önleyici konsantre pipet! Konsantre pipet 2 cilt tipinden oluşan karma cildin çeşitli ihtiyaçlarını tek bir ürünle kalıcı olarak dengeler.Cildin yağlı T bölgesi için Celumer deniz özünün güçlü yaşlanma karşıtı etkisi, İstiridye..
450,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Karma ciltler için matlaştırır, arındırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı bakım ürünleri 

Celumer deniz özü, İstiridye kabuğu ve Yaban fıstığı özünün güçlü bileşenleri ile zenginleştirilen bu karma cilt bakım ürünleri aynı zamanda yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

DALTON karma cilt bakım ürünleri 

Gözenek sıkılaştırıcı, arındırıcı bakım cilt parlaklığını azalır, aynı zamanda  bu ciltlerde kuru olan bölgeleri nemlendirir.

Matlaştırıcı gözenek sıkılaştırıcı anti-aging #oyster  krem ciltteki aşırı yağ üretimini düzenler ve böylece siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler.

Yağlı bölgeleri kalıcı bir şekilde matlaştırırken kuru alanları yoğun bir şekilde nemlendirir.

İri gözenekleri gözle görülür şekilde sıkılaştırırken kuru cilt bölgelerine bakım yapar.

OYSTER - Yağ Dengeleyici Arındırıcı Maske cildi kurutmadan ciltteki iltihaplanmayı ve sivilce oluşumunu engeller, mat ve duru bir cilt görünümüne kavuşturur.