Menu
Sepet

Oyster

OYSTER - Yağ Dengeleyici Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Aging Krem - Yaşlanma karşıtı, yağ dengeleyici, matlaştırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı krem. ETKİLERİ:-Karma ciltler için nemlendirici ciltteki gözenekleri sıkılaştırır.-İstiridye ve yabani fıstık özleri aşırı yağ üretim..
2.500,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
OYSTER - Gözenek Sıkılaştırıcı İltihap Önleyici Arındırıcı Maske - Yağlı ve karma ciltler için iltihap önleyici gözenek küçültücü maske!ETKİLERİ:-Cildi aydınlatır.-İltihabı önler.-Cildi dengeler.-Cilt sıkılaştırıcı maske gözenekleri küçültür. -Matlaştırıcı etkiye ..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
FACE CARE - Gözenek Sıkılaştırıcı Güzellik Maskesi - Anında canlandırıcı, detoks etkili güzellik maskesi!ETKİLERİ:-Cildi ölü deriden arındırır.-Cildi canlandırır.-Gözenekleri sıkılaştırır.-Cilt tonunu dengeler.-Cilt metabolizmasını hızlandırır.-Cildin elastikiyetini artırır.-Cildi anı..
435,00₺
Vergiler Hariç:435,00₺
OYSTER - Matlaştırıcı Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Aging Konsantre Serum - Karma ciltler için gözenek sıkılaştırıcı konsantre serum. ETKİLERİ:-Cildi matlaştırır.-Gözenek küçültücü serum gözeneklerini sıkılaştırır.-Yağ dengeleyici etkiye sahiptir.-Karma ciltler için ser..
2.500,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Karma ciltler için matlaştırır, arındırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı bakım ürünleri 

Celumer deniz özü, İstiridye kabuğu ve Yaban fıstığı özünün güçlü bileşenleri ile zenginleştirilen bu karma cilt bakım ürünleri aynı zamanda yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

DALTON karma cilt bakım ürünleri 

Gözenek sıkılaştırıcı, arındırıcı bakım cilt parlaklığını azalır, aynı zamanda  bu ciltlerde kuru olan bölgeleri nemlendirir.

Matlaştırıcı gözenek sıkılaştırıcı anti-aging #oyster  krem ciltteki aşırı yağ üretimini düzenler ve böylece siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler.

Yağlı bölgeleri kalıcı bir şekilde matlaştırırken kuru alanları yoğun bir şekilde nemlendirir.

İri gözenekleri gözle görülür şekilde sıkılaştırırken kuru cilt bölgelerine bakım yapar.

OYSTER - Yağ Dengeleyici Arındırıcı Maske cildi kurutmadan ciltteki iltihaplanmayı ve sivilce oluşumunu engeller, mat ve duru bir cilt görünümüne kavuşturur.