Menu
Sepet

Hyaluronıc Urea

HYALURONIC UREA - Seyahat Boy Yoğun Nemlendirici Krem - Cildinizi sürekli nemlendirmek zorunda kalmayın!Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit, yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir. Bu özelliği sayesinde kas ve kemiklerin sağlıklı bir ..
1.235,00₺
Vergiler Hariç:1.235,00₺
COMFORT CLEAN  Seyahat Boy Yüz Temizleme Sıvısı;-Temizleme sütünün kremsi dokusu ve jelin derinlemesine temizleme özelliğine sahiptir.İçerisindeki doğal hassas parfüm sıvıya hoş bir koku verir, deniz mineralleri ve deniz çamuru sayesinde cildi derinlemesine temizlerken ciltte pürüzsüz..
1.390,00₺
Vergiler Hariç:1.390,00₺
HYALURONIC UREA - Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Krem - Cildinizi sürekli nemlendirmek zorunda kalmayın!Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit, yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir. Bu özelliği sayesinde kas ve kemiklerin sağlıklı..
3.700,00₺
Vergiler Hariç:3.700,00₺
HYALURONIC UREA - Karma Cilt Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Emülsiyon - Karma ciltler için dolgunlaştırıcı yaşlanma karşıtı hafif dokulu nemlendirici emülsiyon! Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit, yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine s..
3.700,00₺
Vergiler Hariç:3.700,00₺
HYALURONIC UREA - Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Serum - Kuru hassas ciltler için parfümsüz yaşlanma karşıtı nemlendirici serum! Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit, yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir. Bu özelliği sayesi..
3.100,00₺
Vergiler Hariç:3.100,00₺
HYALURONIC UREA - Yoğun Nemlendirici 3'lü Ampul Seti - Kuru ciltler için en iyi hyaluronik asit yaşlanma karşıtı ampuller! Hyaluronik Asit Nedir? Yapısal olarak kendinin yaklaşık bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olmasıyla bilinir. Bu özelliği sayesinde kas ve ke..
950,00₺
Vergiler Hariç:950,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kuru ve kırışık ciltler için anında nemlendirici yaşlanma karşıtı bakım ürünleri;

Hyaluronic asit doğal nemlendirici bağ dokusunun önemli bir bileşenidir ve cilt yüzeyinden cildin en derin katmanlarına kadar iner, cildin nem depolarını doldurur ve cildi derinlemesine nemlendirir.

Yaş ilerledikçe vücudun Hyaluronic asit üretimi azalır, dolayısıyla cilt kurur ve kırışır. Hyaluronic asit içeren ürünler kırışıklık dolgusu görevi görür cilt içerden dolar ve kuruluktan oluşan çizgileri giderir.

Üre 

Bu doğal nem kaynağı hücresel bağları güçlendirerek cildin iç katmanlarında nem depolamaya yardımcı olur, cildi kurumaya karşı korur ve sıkılaştırır. 

Derinlemesine etkili gençleştirici Celumer deniz özü ile kırışık doldurucu ve nemlendirici aktif bileşen ikilisinden oluşan #hyaluronicurea bakım serisi kuru, nemsiz ciltler için yaşlanmayı önleyen ideal bakım sunar.

Krem & emülsiyon

Cildin ihtiyacına ve mevsime bağlı olarak krem veya hafif dokulu emülsiyon arasında bir seçim yapabilirsiniz. Hyaluronic asit içeren her iki ürün cildi nemlendirir, ve gözle görülür şekilde anında dolgunluk sağlar.

Nemlendirici serum

Kokusuz yaşlanma önleyici serum kremin nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etkisini arttırır. Cildi nem kaybına karşı korur ve hassas ciltlerde bile kuruluktan oluşan kırışıklıkları azaltır.

Ampuller

Tek bir ampulün gücü! Üre ile zenginleştirilmiş bu konsantre nem ampulleri kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar olmadan taze ve derinlemesine beslenmiş ciltler için sahip olunması gereken güzelliktir.