Menu
Sepet

Q10

Q10  - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Seyahat Boy Canlandırıcı Nemlendirici Krem - Ekstra hücre aktivitesi için yaşlanma karşıtı Q10 krem! Koenzim Q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanm..
1.035,00₺
Vergiler Hariç:1.035,00₺
1. COMFORT CLEAN - Seyahat Boy Hassas Cilt Yüz Temizleme Sıvısı - Yaşlanma karşıtı yenilikçi temizleme sıvısı! ETKİLERİ: -Temizleme sütünün kremsi dokusuna ve jelin arındırıcı temizleme özelliğine sahiptir.-İçeriğinde bulunan doğal hassas parfüm yağı yüz temizleme jeline harika b..
1.995,00₺
Vergiler Hariç:1.995,00₺
Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Canlandırıcı Nemlendirici Krem - Ekstra hücre aktivitesi için yaşlanma karşıtı Q10 krem! Koenzim Q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanma sürecinde vücudu..
3.110,00₺
Vergiler Hariç:3.110,00₺
Koenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanma sürecinde vücudun kendi Q10 üretimi azalır ve vücuttaki hücre aktivitesi yavaşlar. Cilt çevresel etkenlere karşı hassaslaşır ve yaşlanma belirtileri görülü..
3.110,00₺
Vergiler Hariç:3.110,00₺
Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Canlandırıcı Nemlendirici Serum - Anında canlandıran ışıltılı q10 serum! Koenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanma sürecinde vücudun kend..
2.510,00₺
Vergiler Hariç:2.510,00₺
Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Canlandırıcı Kırışıklık Giderici Göz Dudak Kremi - Göz çevresindeki hassas ve ince cildi besler, nemlendirir, kırışıklıkları giderir.Koenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
Q10 - Kuru Mat Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Canlandırıcı 3'lü Ampul SetiKoenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanma sürecinde vücudun kendi Q10 üretimi azalır ve vücuttaki hücre aktivitesi yavaşlar. ..
950,00₺
Vergiler Hariç:950,00₺
Q10 - Mat Yorgun Ciltler İçin Canlandırıcı Yaşlanma Karşıtı Maske - Anında cilt canlandırıcı maske!Koenzim q10 Nedir? Vücudumuzda doğal olarak üretilen Q10 hücre aktivitesini artırır ve cilt yenilenmesinde önemli rol oynar. Yaşlanma sürecinde vücudun kendi Q10 üretimi azalır ve v..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Karma ve kuru ciltler için yaşlanma karşıtı Q10 bakım ürünleri;

Q10 nedir? Vücudun kendi koenzim Q10 sayesinde hücrelerin enerjisini artırır. Hücre aktivitesi ne kadar yüksekse yeni hücreler o kadar hızlı oluşur ve hasarlı cilt yenilenir sonuç donuk, yorgun cilt doğal bir ışıltıya kavuşur.

Cilt koruyan ve hücre enerjisini arttıran Q10 bakım ürünleri 

Q10 genç ve sağlıklı iken üretilen doğal koenzim insan hücrelerindeki besinleri enerjiye dönüştürmek için kullanılır, bu şekilde kazanılan enerji sürekli kendini yenileyen genç bir cildin temelini oluşturur.

Bununla birlikte artan yaş, olumsuz çevresel etkiler, stres alkol ve nikotin tüketimi nedeniyle vücudun kendi Q10 üretimi ve hücre enerjisi azalır. Cilt yaşlanır, matlaşır ve ışıltısını kaybeder. Özel Q10 ürünleri ise hücrelerin tekrar hareketlenmesini ve hücre bölünmesinin hızlanmasına yardımcı olur. 

Yaşlanma ile birlikte azalan yağ üretimi de bu şekilde dengelenir, derinin kurumasını önleyen hidrolipid tabaka yaş ilerledikçe daha az miktarda üretilir. Yüksek kaliteli lipitler açısından zengin olan yaşlanma karşıtı Q10 ürünleri cilde ihtiyacı olan yağı takviye eder cilt daha pürüzsüz ve ışıltılı bir hale gelir. Kuruluğun neden olduğu ince çizgiler ve kırışıklıklar azalır.

Q10, serbest radikalleri etkisiz hale getirir ve diğer kozmetik ürünlerden çok daha fazlasını yapar. Olumsuz çevresel etkiler hücrelerimize zarar verir ve böylece cilt yaşlanması hızlandırır. Radikal bir temizleyici olan Q10 sayesinde cilt korunur. Güzel bir cilt için hücre enerjisini artırır ve cilt hücrelerini korur.

Özellikle DALTON Q10 serisi için en yüksek enerji sağlayan Q10 konsantrasyonu içeren kırmızı aktif inciler ile zenginleştirilmiştir.

Q10 - Nemlendirici Anti Aging Krem gençleştirici Celumer özü, Alantoin, Jojoba yağı ve nemlendirici Hyaluronic asit ile canlandırıcı Q10 ek olarak cildi şımartır. Yaz aylarında etkisi aynı olan hafif dokulu Q10 - Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Emülsiyonu öneririz.

Yaşlanma karşıtı Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Serum krem veya emülsiyondan önce uygulandığında yaşlanma karşıtı etkiyi yoğunlaştırır. Q10 - Anti Aging Göz & Dudak Kontur Kremi göz çevresindeki ince hassas cildi besler, kırışıklıkları giderir ve ışıltı sağlar. 

Yüksek konsantreli Q10 - Işıltı Veren Anti Aging Ampul cilde ekstra enerji sağlar. Q10 - Canlandırıcı Anti Aging Maske cildi derinlemesine besleyerek yaşlanmayı önler ve ışıltılı bir cilt oluşturur.