Menu
Sepet

Extreme Lift

Extreme Lift
Extreme Lift
AçıklamaZengin içeriğiyle, cildi pürüzsüzleştirir, kırışıklığa eğilimli cildi kaplar ve yoğun bir şekilde besler. Celumer deniz özünün yaşlanma karşıtı etkisi ve kas gevşetici jambu özütünün kombinasyonu cildin yenilenmesini, rahatlamasını sağlar. Altı saat sonra, kaslar gevşer ve cilt gözle görülür..
775,00TL
Vergiler Hariç:775,00TL
Açıklamaİpeksi dokusu ve gözle görülür kırışık önleme etkisine sahip yumuşatıcı emülsiyon, kreme göre daha hafif bir alternatiftir. Yoğun nem sağlar ve bu nedenle kuru, gergin tüm cilt tipleri için idealdir. Kas gevşetici jambu özü konsantresi, krem ile aynı özellikleri gösterir. Yüz kaslarının gevş..
775,00TL
Vergiler Hariç:775,00TL
AçıklamaYoğun dolgunlaştırıcı serum içerisindeki aktif bileşenleri sayesinde cilde kadifemsi bir yumuşaklık hissi verir. Uygulama sonrası cilt daha sıkı, pürüzsüz ve taze görünür. Aktif bileşenlerin güçlü etkisi, yüz kaslarının 24 saat boyunca rahatlamasını sağlar. Bileşenlerinin yoğunlaştırılmasınd..
680,00TL
Vergiler Hariç:680,00TL
AçıklamaGöz çevresi çok ince ve hassastır. Extrem Lift Göz ve Dudak Kontur kremi, göz çevresinde oluşan yoğun doku kayıpları için tasarlandı. Kasları gevşeten ve kaz ayağı görünümünü azaltan jambu özü içerir. Uygulamanın ardından cilt yumuşak, göz etrafındaki alan daha sıkı ve pürüzsüz görünür.Uygul..
485,00TL
Vergiler Hariç:485,00TL
AçıklamaAnında kırışık karşıtı etkiye sahip extrem lift maske, denizin derinliklerin gelen, cildin yapısını yenileyici ve yumuşatıcı etkili mineraller ile eser elementlerden oluşur. Sıkılaştırıcı maske, cildi anında ve uzun süre pürüzsüzleştiren kas gevşetici jambu özü ile zenginleştirilmiştir. Mask..
485,00TL
Vergiler Hariç:485,00TL
AçıklamaExtrem Lift Ampul, celumer deniz özü ve kas gevşetici jambu özü ile formüle edilmiştir. İlk uygulamada kırışıklık karşıtı etkisi farkedilmektedir. Cilt özellikle yorgun ve mat ise, ampul yoğun bir tedavi sürecinin parçası olarak haftada bir veya daha fazla kullanılabilir.UygulamaKullanmadan ..
124,00TL 155,00TL
Vergiler Hariç:124,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)