Menu
Sepet

Extreme Lıft

Mimik çizgilerine karşı kırışıklık önleyici krem! Hoşça kal kırışıklıklar! Yaşlanma önleyici krem, istenmeyen kırışıklıklara 2 kez savaşır. Doğal Jambu özü cilt kasılmasını önleyerek ince çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde yok eder. Yeni kırışıklık oluşumu..
790,00₺
Vergiler Hariç:790,00₺
EN ÇOK SATAN DALTON BAŞLANGIÇ KİTİHer cilt tipi için uygundur.Anti – aging etkili bakım seti%25 indirimlidirKozmetik çantası hediye olarak gönderilirUYGULAMA: Temiz cilde sabah ve akşam; önce göz jelini, ardından serum ve nemlendirici kremi uygulayın.Cildinizin ihtiyacına göre enzim peeling t..
7.220,00₺
Vergiler Hariç:7.220,00₺
Kırışıklık önleyici anti-age krem! Güle güle kırışıklıklar! Yaşlanma önleyici krem, istenmeyen kırışıklıklarda 2 kat daha etkili. Doğal jambu özü cilt kasılmasını önleyerek ince çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde yok eder. Yeni kırışıklık oluşumunu önler, ayrıca bad..
2.370,00₺
Vergiler Hariç:2.370,00₺
Mimik çizgilerine karşı kırışıklık önleyici emülsiyon! Su bazlı, anında etkili kırışıklık önleyici emülsiyon, ciltteki kırışıklıkları önler. Doğal jambu özü yüz kaslarını rahatlatır, alın, yanaklar ve dudak çevresindeki oluşmuş kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltır. İçeriğindeki ayçi..
2.370,00₺
Vergiler Hariç:2.370,00₺
Anında lifting etkili sıkılaştırıcı serum! Lifting etkisinin yanında derin kırışıklıkların oluşumunu da önler. Doğal jambu özü yüz kaslarını gevşetir ve cildi gözle görülür bir şekilde sıkılaştırır, pürüzsüzleştirir.İçeriğindeki silika, hyaluronik asit gibi etken maddeler kuruluğun ne..
2.075,00₺
Vergiler Hariç:2.075,00₺
Doğal botoks etkili kırşıklık karşıtı göz kremi! Kırışıklık karşıtı göz kremi, sadece ince kaz ayaklarını engellemekle kalmaz, ilk uygulamadan sonra bile cildi sıkılaştırır. Kremin içerdiği botoks etkili jambu özü göz çevresindeki aktif kasları gevşetir ve böylece yeni kırışıklıkların oluş..
1.485,00₺
Vergiler Hariç:1.485,00₺
Lifting etkili anti - aging maske! İkisi bir arada anında etkili sıkılaştırıcı maske sadece kırışıklıkları gidermekle kalmaz aynı zamanda botoks etkisi gösterir. İşin sırrı yüz kaslarını rahatlatan ve cildi gözle görülür bir şekilde sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren içeriğindeki kas gevşeti..
1.485,00₺
Vergiler Hariç:1.485,00₺
Kırışıklıklara karşı anında etkili lifting ampul! Kırışıklıklara karşı lifting etkili ampul, gençleştirici celumer deniz özü ve kas gevşetici jambu özü ile kombine edilmiştir. İlk uygulamada bile ciltte lifting etkisi görülür, küçük kırışıklıklar kaybolur, mimik çizgileri ve alın kırı..
480,00₺
Vergiler Hariç:480,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Mimik çizgileri ve kırışıklıklara karşı anında etkili sıkılaştırıcı bakım ürünleri;

Aynaya baktığınızda cildinizde gördüğünüz ilk kırışıklıklarla beraber aklınıza gelen ilk soru hangi kremi, ne zaman kullanmaya başlamalıyım. Genç yaşta kırışıklıkların oluşumunu ve derinleşmesini önlemenin, güzel, kırışıksız bir cilde sahip olmanın sırrı doğru ürün ve doğru bakımdır. 

Kırışıklıklara karşı gözle görülür anında etki 

Her gün cildimizde yaklaşık 15000 yüz kasılması oluşur. Konuşmak, gülmek veya göz kırpmak yüz kaslarımızı çalıştırır ve yüzümüzü hareket ettirir. 30'lu yaşların başında ince çizgiler olarak başlar yıllar içinde daha derin kırışıklıklara dönüşür.

#extremelıft serisi bu sürece karşı koymak için geliştirilmiştir. Hoş olmayan mimik çizgileri, can sıkıcı kaz ayakları ve diğer kırışıklıklar ile savaşmak için botoksun doğal alternatifidir. Paracress olarak da bilinen doğal Jambu özü, yüz kaslarını gevşetir ve bilinçsiz yüz hareketlerini engeller. İkisi bir arada kırışıklık önleme etkisi ile mimik çizgileri kişisel ifadeyi değiştirmeden anında gözle görülür şekilde sıkılaştırır, doğal pürüzsüz bir cilt oluşturur. Bu sadece yeni kırışıklıkların oluşumunu engellemek ile kalmaz düzenli kullanımda derin kırışıklıkları azaltır. 

Anında kırışıklık önleyici ürünler 

Kırışıklıklara karşı lifting etkili EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem sadece kırışıklıkları düzeltmek ile kalmaz, aynı zamanda cildi optimal besler ve kurumaya karşı korur. 

İpeksi dokulu ve anında etkili EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Emülsiyon kreme göre daha hafif bir alternatiftir. Cilde elastikiyet kazandırır, nem kaybından ve erken cilt yaşlanmasına karşı korur. İçerik olarak krem ile aynı olup yazın emülsiyon kullanımı tavsiye edilir.

EXTREME LIFT - Botoks Etkili Serum kırışıklık karşıtı etkiyi güçlendirir, yoğun nemlendirme etkisine sahiptir ve cilt elastikiyeti arttırır. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Krem göz çevresindeki ince cildi besler ve elastikiyetini arttırır. Hyaluronic asit sayesinde cilde yoğun nem sağlar ve göz çevresindeki kırışıklıkları giderir. 

EXTREME LIFT - Kırışıklık Karşıtı Konsantre Ampul mimik kaslarını rahatlatır, kırışıklıkları azaltır ve cildi pürüzsüzleştirir.