Menu
Sepet

Kremler & Emülsiyonlar

Kremler & Emülsiyonlar
AçıklamaHafif yüz kremi kuru ama yağlı cilde yoğun bir şekilde nem sağlar. Hassas dokusu ile, yağlandrımadan hızlı bir şekilde emilir. Cadı fındığı ve salisilik asit gibi güçlü bileşenlerle zenginleştirilmiş, sivilcelere karşı nemlendirici, genişlemiş gözenekler için sıkılaştırıcı olarak işlev görür..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaKrem, cildin fazla sebum üretimini düzenleyen istridye ve yabani bir fıstık bitkisi olan pistacia lentiscus özlerini içerir. Akne izlerinin oluşmamasına ve yağlanmadan kaynaklanan parlamanın azaltılmasına yardımcı olur. özel formülü sayesinde Oyster Krem yağlı bölgelerdeki fazla sebum üretim..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaOrijinal ölü Deniz tuzu içeren kaşıntı önleyici, parfümsüz vücut emülsiyonu. Cilt bariyerinin yapılandırılmasına yardımcı olur, sedef, egzama ve tahriş olmuş cildi sakinleştirir.UygulamaBanyodan sonra tüm vücuda masajla uygulanır.Öne Çıkan Aktif İçerikölü Deniz Tuzu / PanthenolDiğer Aktif İç..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
AçıklamaBu besleyici vücut losyonu, yaşlanma karşıtı etki ve uzun süreli nem artışı ile denizden gelen enfes etken bileşenlerle sağlıklı bir cilt sağlar. Celumer deniz özü, cildin esnekliğini, elastikiyetini yeniden kazanması için kolajen ve elastin liflerini güçlendirir. Hyaluronik Asit ve üre komb..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
AçıklamaBoyun & Dekolte kremi, güzel ve sıkı bir dekolte için pürüzsüzleştirici bir formüle sahiptir. Güçlü celumer deniz özü ve etkili kırışıklık dolgusu olan plankton özü içerir. Güneşe maruz kalma ve boynun sürekli hareket etmesi yada yanlış yatma nedeniyle, boyun ve dekolte üzerindeki cilt, özel..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaNutri Onarım Kompleksimiz, değerli badem, jojoba yağı ve güçlendirici salisilik asitle birleşerek pürüzlü, sertleşmiş cildi yoğun bir bakımla şımartır. Deniz mineralleri, bileşenlerin cildin daha alt katmanlarına taşınmasına yardımcı olur ve tam etki etmesini sağlar. Ayak kremi ayrıca çatlam..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
AçıklamaSürekli meşgul olan ellerimiz daha fazla bakımı hakediyorlar. Deniz mineralleri ve aynısefa özü içeren el kremi, cilde yoğun nem sağlar ve cildi yumuşak tutar. Ayrıca cilt yenilenmesini destekleyen soya yağı, provitamin B5 ve allantoin içerir. Krem yağlı bir tabaka bırakmadan hızlı bir şekil..
60,00TL 80,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
AçıklamaOrijinal ölü deniz tuzu içeren, parfümsüz kaşıntı önleyici 24 saat bakım kremi. Akut semptomları hafifletir, cildi egzama ve sedefe karşı korur. Emülsiyona göre daha yoğun bir alternatiftir.UygulamaSabah-akşam cilt temizliğinden sonra hafifçe masaj yaparak cilde uygulanır.Öne Çıkan Aktif İçe..
220,00TL
Vergiler Hariç:220,00TL
AçıklamaOrijinal ölü Deniz tuzu içeren kaşıntı önleyici, parfümsüz hafif dokulu nemlendirici bakım kremi. Emülsiyon kreme göre daha hafif bir alternatiftir.UygulamaSabah-akşam cilt temizliğinden sonra hafif masajla uygulanır, daha yoğun bakım sonucu için DALTON Jordan Dead Sea Salt 24S bakım kremi ö..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaA, C ve E vitaminlerini içeren 24 saat bakım kremi cildin yenilenmesini destekler, cildi strese karşı korur. Hiperkeratotik, skarlı ve yara izlerinin bakımda kullanılır. UygulamaSabah-akşam cilt temizliğinden sonra masajla uygulanır. Daha iyi sonuç elde etmek için krem öncesinde DALTON NATUR..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Açıklamaİçerdiği A, C, E vitamini sayesinde keratolitik ve bağ dokuyu destekleyici etkiye sahiptir. üst kol bölgesindeki tavuk derisi hastalığında etkili olup hamilelik çatlaklarının oluşumunu da engeller.UygulamaBanyodan sonra tüm vücuda masajla uygulanır.Öne Çıkan Aktif İçerikVitamin A / Vitamin C..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
AçıklamaA, C ve E vitaminlerini içeren 24 saat bakım kremi cildin yenilenmesini destekler, cildi strese karşı korur. Hiperkeratotik, skarlı ve yara izleri sonrası bakımda kullanılır.UygulamaSabah-akşam cilt temizliğinden sonra uygulanır. Daha iyi sonuçlar için, yoğun bakım kreminden önce DALTON NATU..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)