Menu
Sepet

Face Care

Face Care
AçıklamaKağıt maske cilde yerleştirildikten sonra, cilt hareketlenip cildi saran köpükler oluşmaya başlar ve cildi kaplar, köpürmeyle etken maddeler cilde daha iyi nüfuz eder. Hassas oksijen kabarcıkları ölü cilt hücrelerinin çözülmesine ve ciltten atılmasına yardımcı olur. Bu yumuşak soyucu etkiye ..
96,00TL
Vergiler Hariç:96,00TL
AçıklamaBoyun & Dekolte kremi, güzel ve sıkı bir dekolte için pürüzsüzleştirici bir formüle sahiptir. Güçlü celumer deniz özü ve etkili kırışıklık dolgusu olan plankton özü içerir. Güneşe maruz kalma ve boynun sürekli hareket etmesi yada yanlış yatma nedeniyle, boyun ve dekolte üzerindeki cilt, özel..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaNeştersiz anında gözle görülür kırışıklık açıcı jel, benzersiz yenilikçi formülasyonu sayesinde, kırışıklıkları doldurarak, hacmini % 30 oranında azaltır. Jel, her cilde uyumlu ince bir renk tonuna ve kolay uygulama için kullanışlı bir fırça aplikatörüne sahiptir. Etkili kırışıklık azaltıcı ..
242,00TL
Vergiler Hariç:242,00TL
AçıklamaBB Krem, hızlı ve kolay bir güzellik rutini için olağanüstü özelliklere sahiptir. BB "Güzellik Balsamı" anlamına gelir ve bu renkli gündüz kreminin sağladığı şeyde budur. özellikle kuru ve olgun ciltler için canlandırıcı bir yaşlanma karşıtı bileşen olan kahverengi yosun ile zenginleştirilmi..
315,00TL
Vergiler Hariç:315,00TL
AçıklamaGöz pedi, yorgun gözlere anında tazelik sağlar. Uzun bir geceden sonra veya göz çevresindeki şişlikleri, göz torbalarını ve kırışıklıkları gidermek için mükemmeldir. Ginseng ve gingko yaprakları, yeşil çay, yabani ebegümeci ve aloe vera içeren aktif bileşenlerin doğal bileşimi, narin göz böl..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
AçıklamaCelumer serinletici göz jeli, uygulamadan hemen sonra istenen etkiyi sağlar. Göz bölgesindeki şişliği alır, ince çizgi ve kaz ayağı görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. Celumer deniz özü ve extra plankton ilavesiyle cilde nem ve besin maddesi sağlar. Böylece göz çevresi, canlanır ve kır..
340,00TL
Vergiler Hariç:340,00TL
AçıklamaYenilikçi Bioseliloz maske, rahat ve kolay kullanımıyla mükemmel nemlendirme ve beslenme sağlar. İçeriğindeki yoğun lifli plankton özü sayesinde ilk uygulamada bile derin kırışıklıklarda %16'ya kadar azalma görülür. Kısa ve uzun zincirli hyaluronik asit hücrelere yoğun ve kalıcı nem verir. S..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
AçıklamaGüzellik maskesi cildi yeniler ve cilt metabolizmasını hızlandırır. Dengeleyici bileşeni olan cadı fındığı cildi temizler ve anında sıkılaştırıcı etki sağlar. Denizdeki doğal mineraller ve eser elementler cildin metabolizmasını hızlandırmaya, esnekliği arttırmaya ve cilde ihtiyaç duyduğu bes..
210,00TL 245,00TL
Vergiler Hariç:210,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)