Menu
Sepet

Sensıtıve Care

Çok hassas ciltler için parfümsüz bakım kremi! Çok hassas kuru ve alerjik ciltler için yoğun besleyici bakım kremi cildin koruma bariyerini güçlendirir.Parfümler, ağır yağlar, geleneksel koruyucu maddeler içermeyen krem, özellikle hassas alerjik ciltler için uygundur. Siyah frenk üzüm..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Çok hassas ve çok kuru ciltler için yoğun dokulu, parfümsüz, nemlendirici bakım kremi! Alerjiden kaynaklanan tahrişi yatıştırır. Kuruluktan gerilmiş, çatlamış göz çevresini tekrar yumuşatır, rahatlatır ve elastikiyet kazandırır. Ağır yağlar, parfümler ve kimyasal koruyucu ma..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Hassas ciltler için göz bakım kremi!  Parfümsüz, yatıştırıcı, hassas dokulu göz kremi  çok hassas kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Alerjiden kaynaklanan tahrişleri bile yatıştırır, kuruluktan çatlamış gerilmiş göz çevresini tekrar yumuşatır, rahatlatır ve elastikiyet k..
595,00₺
Vergiler Hariç:595,00₺
Çok hassas ciltler için parfümsüz hafif dokulu bakım kremi ! Parfümsüz bakım kreminin hafif dokusu cildi yağlandırmadan hızla emilir ve bu nedenle alerjiye yatkın hassas, yağlı ve karma ciltler için uygundur. Kalın yağlar, parfümler ve geleneksel koruyucu maddeler içermeyen krem ..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Hassas, alerjik ciltler için bakım ürünleri

Hassas bakım ürünleri geleneksel koruyucular, emülgatörler, silikonlar, boyar maddeler, parfümler içermez ve bu nedenle cilt tarafından kabul görürler. Her cilt tipi ve ihtiyacı için çözümler sunar.

Hassas ciltler için ürünlerimiz

Deniz mineralli cilt onarıcı formülü ile zenginleştirilmiş Sensıtıve Care hassas alerjik ve hasar görmüş ildin ihtiyaçlarını karşılar ve böylece cildin koruma bariyerini etkili bir şekilde güçlendirir.

Leight Krem çok hassas alerjik cildin dokusuna uygundur. Yağlı olmayan krem hızla emilir aynı zamanda ideal bir yaz bakım ürünüdür. Cilt şikayetlerini kalıcı olarak giderir ve cildi sakinleştirir.

Hassas ciltler için klasik dokulu Medium Krem son derece kuru, alerjik cildi besler ve sakinleştirir.

Hassas ciltler için yoğun dokulu Rich Krem çok kuru ve alerjik ciltler için en ideal bakımdır. Çatlak ve tahriş olmuş cilde en iyi şekilde bakım yapar. Kış ayalarında bile yeterli koruma sağlar, kapatıcı bir tabaka halinde uygulanan bakım kremi yoğun maske olarakta kullanılır. 

Kimyasal yağlar içermeyen sakinleştirici Göz Kremi hassas göz çevresine nazikçe bakım yapar. Sadece hassas ciltler için olmayıp göz bakım ürünlerine, polen, ev tozu ve kozmetik alerjisi olan ciltler içinde ideal bir bakım üründür.