Menu
Sepet

Sensıtıve Care

SENSITIVE CARE - Normal Karma Hassas Alerjik Ciltler İçin Sakinleştirici Nemlendirici Medium Krem - Karma hassas ciltler için nemlendirici parfümsüz alerji kaşıntı kremi! ETKİLERİ: -Alerji kremi cildi rahatlatır, kaşıntı atağını azaltır. -Cilde elastikiyet kazandırır. ..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
SENSITIVE CARE - Kuru Hassas Alerjik Ciltler İçin Sakinleştirici Yoğun Nemlendirici Rich Krem - Çok kuru  ve hassas ciltler için nemlendirici, parfümsüz, alerji kaşıntı kremi! ETKİLERİ: -Alerji kremi yatıştırıcı ve bariyer güçlendirici etkiye sahiptir...
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
SENSITIVE CARE - Hassas Alerjik Ciltler İçin Sakinleştirici Göz Kremi - Polen alerjisinde bile kullanılan hassas göz kremi!ETKİLERİ:-Cilt bariyeri güçlendirici etkiye sahiptir.-Parfümsüz, yatıştırıcı, hassas dokulu göz kremi çok hassas kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. ..
1.300,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
SENSITIVE CARE - Yağlı Hassas Alerjik Ciltler İçin Sakinleştirici Nemlendirici Light Krem - Yağlı ve hassas ciltler için nemlendirici, parfümsüz, alerji kaşıntı kremi!  ETKİLERİ: -Yatıştırıcı krem onarıcı ve bariyer güçlendirici etkiye ..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Hassas, alerjik ciltler için bakım ürünleri

Hassas bakım ürünleri geleneksel koruyucular, emülgatörler, silikonlar, boyar maddeler, parfümler içermez ve bu nedenle cilt tarafından kabul görürler. Her cilt tipi ve ihtiyacı için çözümler sunar.

Hassas ciltler için ürünlerimiz

Deniz mineralli cilt onarıcı formülü ile zenginleştirilmiş Sensıtıve Care hassas alerjik ve hasar görmüş ildin ihtiyaçlarını karşılar ve böylece cildin koruma bariyerini etkili bir şekilde güçlendirir.

Leight Krem çok hassas alerjik cildin dokusuna uygundur. Yağlı olmayan krem hızla emilir aynı zamanda ideal bir yaz bakım ürünüdür. Cilt şikayetlerini kalıcı olarak giderir ve cildi sakinleştirir.

Hassas ciltler için klasik dokulu Medium Krem son derece kuru, alerjik cildi besler ve sakinleştirir.

Hassas ciltler için yoğun dokulu Rich Krem çok kuru ve alerjik ciltler için en ideal bakımdır. Çatlak ve tahriş olmuş cilde en iyi şekilde bakım yapar. Kış ayalarında bile yeterli koruma sağlar, kapatıcı bir tabaka halinde uygulanan bakım kremi yoğun maske olarakta kullanılır. 

Kimyasal yağlar içermeyen sakinleştirici Göz Kremi hassas göz çevresine nazikçe bakım yapar. Sadece hassas ciltler için olmayıp göz bakım ürünlerine, polen, ev tozu ve kozmetik alerjisi olan ciltler içinde ideal bir bakım üründür.