Menu
Sepet

Yaşlanma Karşıtı Bakım

Yaşlanma Karşıtı Bakım
AçıklamaKrem, cildin fazla sebum üretimini düzenleyen istridye ve yabani bir fıstık bitkisi olan pistacia lentiscus özlerini içerir. Akne izlerinin oluşmamasına ve yağlanmadan kaynaklanan parlamanın azaltılmasına yardımcı olur. özel formülü sayesinde Oyster Krem yağlı bölgelerdeki fazla sebum üretim..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AÇIKLAMASerbest radikallerin cilt hücrelerine verdiği hasarlara karşı koruyucu  Blue Essential Skin Charger Onarıcı Gece Kremi cildin yenilenme sürecini hızlandırır ve gece boyunca boş pilleri yeniden doldurur. Eşsiz cilt kalkanı, E vitamini ve canlandırıcı Blutregen yosunu gün içinde cildinizd..
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
Mavi Işık ve Çevresel Kirliliğe Karşı Nemlendirici Gündüz KremiAÇIKLAMA Blue Essential vegan dostu nemlendirici gündüz kremi cildinizi mavi ışığa ve şehir kirliliğine karşı korur. Phytoplankton, gözenekleri tıkamadan, serbest radikaller ve mavi ışık (elektronik cihazlar tarafından yayılan yükse..
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
AçıklamaBoyun & Dekolte kremi, güzel ve sıkı bir dekolte için pürüzsüzleştirici bir formüle sahiptir. Güçlü celumer deniz özü ve etkili kırışıklık dolgusu olan plankton özü içerir. Güneşe maruz kalma ve boynun sürekli hareket etmesi yada yanlış yatma nedeniyle, boyun ve dekolte üzerindeki cilt, özel..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaOyster maske geniş gözenekli ve karma ciltleri arındırır, lekelerin, iltihapların ortaya çıkmasını önler. özel dokusu ile cilde yoğun nem verir ve deniz mineralleri ile besler. Cilt daha sıkı ve tazelenmiş olur, yağlanmadan kaynaklanan parlaklık azalır, ten rengi matlaşır.UygulamaHaftada 1-2..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
AçıklamaYaşlanma karşıtı etkili bu yoğun serum, yaşlanma ve kuperoz belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. 5 şifalı bitki formülünün ve celumer deniz özünün bileşimi genişlemiş kan damarlarına eğilimli ciltler için uygundur. çizgiler, kırışıklıklar ve kızarıklık etkili bir şekilde azalır. Serum ayrı..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaPipet Konsantresi, aktif bileşenler bakımından çok zengindir. Karma cildin değişen ihtiyaçlarını dengeler ve sebum salgısının çok yüksek olduğu T bölgesinde yağlı cildin parlamasını azaltır. Celumer deniz özü yaşlanma karşıtı potansiyelini istiridyeki doğal minerallerle ve gözenekleri sıkıla..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaDeğerli lipitlere sahip yumuşak dokulu yüz kremi, pürüzlü ve stresli ciltler için en uygun beslenmeyi sağlar. Kolajen üretimini artıran ve hücre yenilenmesini sağlayan soya fasulyesi özü ile formüle edilmiştir. Krem cildin kendini yenileyebilme kabiliyetini artırır ve gözle görülebilir şekil..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaRegenerant Konsantre Pipet, özellikle stresli cildin yenilenmesini sağlayan, cilt hücrelerini besleyen, kolajen üretimini artıran ve kırışıklıkları önleyen celumer deniz özü ve soya fasulyesi özü gibi zengin aktif bileşenler içermektedir. Cilt daha yumuşak, daha sıkı görünür. Konsantrenin et..
245,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
AçıklamaGöz çevresindeki ince cilt, çevresel strese karşı çok hassastır. Soya proteinleri içten dışa hücre yenilenmesini teşvik eder ve kuru tahriş olmuş cildin yenilenmesine yardımcı olur. Yumuşak kremsi doku hızla emilir ve göz çevresindeki hassas cilde taze, parlak görünüm kazandırır. Uygulamaİht..
245,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
AçıklamaHızlı emilen, derinlemesine nüfuz eden emülsiyon, stresli ve pürüzlü cildi yumuşatır. Cildin yenilenmesini sağlamak için Celumer Deniz özü ve doğal soya proteinleriyle formüle edilmiştir. Soya fasulyesi özü, kolajen üretimini artırır, kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur, cildin elastikiyet..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaEnerji veren Q10 krem, içeriğindeki besleyici celumer özü ve zengin jojoba yağı sayesinde, uzun süre kalıcı lipit sentezleyerek yoğun nemli ve sıkılaşmış cilt sağlar. Cilde masaj yaparak uygulandığında küçük kırmızı Q10 incileri aktive olur ve cilt tarafından eşit bir şekilde emilir. Hücrele..
485,00TL
Vergiler Hariç:485,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)