Menu
Sepet

Natural Correcteur

Natural Correcteur
Natural Correcteur
AçıklamaA, C ve E vitaminlerini içeren 24 saat bakım kremi cildin yenilenmesini destekler, cildi strese karşı korur. Hiperkeratotik, skarlı ve yara izlerinin bakımda kullanılır. UygulamaSabah-akşam cilt temizliğinden sonra masajla uygulanır. Daha iyi sonuç elde etmek için krem öncesinde DALTON NATUR..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
AçıklamaHiperkeratoza meyilli ciltlerin ve yara izlerinin bakımı için onarıcı krem maske.UygulamaHaftada 1-2 defa yüze bolca uygulanır ve 15-20 dakika beklenir. Ilık su ile durulanır yada ıslak kozmetik süngerle silinir.Öne Çıkan Aktif İçerikVitamin A / KaolinDiğer Aktif İçerikJojoba yağı / Bisabolo..
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
AçıklamaA, C ve E vitaminlerini içeren serum, cildin yenilenmesini sağlar. Hiperkeratotik, skarlı ve yara izleri sonrası bakımda kullanılır. Cilt koruma bariyerinin yapılanmasına yardımcı olur.UygulamaCilt temizliğinden sonra yüze ve problemli cilt bölgelerine masaj yapılarak uygulanır. Daha etkili ..
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
Açıklamaİçerdiği A, C, E vitamini sayesinde keratolitik ve bağ dokuyu destekleyici etkiye sahiptir. üst kol bölgesindeki tavuk derisi hastalığında etkili olup hamilelik çatlaklarının oluşumunu da engeller.UygulamaBanyodan sonra tüm vücuda masajla uygulanır.Öne Çıkan Aktif İçerikVitamin A / Vitamin C..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
AçıklamaYıpranmış cildin yenilenmesi ve yara izlerinin bakımı için A, C, E vitaminleri içeren hidrofil vücut ve masaj yağı. Hamilelik çatlaklarını önlemek için idealdir.UygulamaYağ, hasarlı cilt bölgelerine masaj yapılarak uygulanır. Aynı zamanda saç uçları için bakım kürü , masaj yağı yada banyo so..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
AçıklamaA, C ve E vitaminlerini içeren 24 saat bakım kremi cildin yenilenmesini destekler, cildi strese karşı korur. Hiperkeratotik, skarlı ve yara izleri sonrası bakımda kullanılır.UygulamaSabah-akşam cilt temizliğinden sonra uygulanır. Daha iyi sonuçlar için, yoğun bakım kreminden önce DALTON NATU..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)