Menu
Sepet

Regenerant

Regenerant
Regenerant
AçıklamaDeğerli lipitlere sahip yumuşak dokulu yüz kremi, pürüzlü ve stresli ciltler için en uygun beslenmeyi sağlar. Kolajen üretimini artıran ve hücre yenilenmesini sağlayan soya fasulyesi özü ile formüle edilmiştir. Krem cildin kendini yenileyebilme kabiliyetini artırır ve gözle görülebilir şekil..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
AçıklamaRegenerant Konsantre Pipet, özellikle stresli cildin yenilenmesini sağlayan, cilt hücrelerini besleyen, kolajen üretimini artıran ve kırışıklıkları önleyen celumer deniz özü ve soya fasulyesi özü gibi zengin aktif bileşenler içermektedir. Cilt daha yumuşak, daha sıkı görünür. Konsantrenin et..
245,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
AçıklamaGöz çevresindeki ince cilt, çevresel strese karşı çok hassastır. Soya proteinleri içten dışa hücre yenilenmesini teşvik eder ve kuru tahriş olmuş cildin yenilenmesine yardımcı olur. Yumuşak kremsi doku hızla emilir ve göz çevresindeki hassas cilde taze, parlak görünüm kazandırır. Uygulamaİht..
245,00TL
Vergiler Hariç:245,00TL
AçıklamaHızlı emilen, derinlemesine nüfuz eden emülsiyon, stresli ve pürüzlü cildi yumuşatır. Cildin yenilenmesini sağlamak için Celumer Deniz özü ve doğal soya proteinleriyle formüle edilmiştir. Soya fasulyesi özü, kolajen üretimini artırır, kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur, cildin elastikiyet..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)