Menu
Sepet

S.E.A.

Kök hücre koruyucu lüks ampuller! Yaşlanma önleyici ampuldeki yüksek konsantre aktif bileşen hücre yenilenme sürecini destekler, bazal hücre tabakasının derinliklerinde cilt yaşlanmasına karşı savaşır ve cildin kendi kök hücrelerini uyarır. Cilt yaşlanması nedenlerini ortadan kal..
205,00TL
Vergiler Hariç:205,00TL
Doktorların estetik operasyon öncesi ve sonrası kullanılmasını tavsiye ettiği yapılandırıcı emülsiyon.Lüks kokulu emülsiyon, lipit bakımından zengin kreme göre daha hafif dokuludur.Özellikle cildin etkili hücre korumasına ihtiyacı olduğunda kullanımı tavsiye edilir. Celumer deniz özü ve de..
1.060,00TL
Vergiler Hariç:1.060,00TL
Daha sıkı yüz hatları için kök hücre koruyucu yaşlanma karşıtı krem! İpeksi dokulu yoğun besleyici krem profesyonel 'derin' lemesine bakım bekleyen ciltler için idealdir. Güzellik iksiri Celumer deniz özü ve özel aktif bileşen kompleksi Caramba maritima cildin derinliklerindeki kök hücreleri ca..
1.060,00TL
Vergiler Hariç:1.060,00TL
Daha sıkı yüz hatları için yaşlanma karşıtı serum! Bu yoğun bakım jeli epidermal kök hücrelerinin korumasını güçlendirir ve bu nedenle özellikle hassas ciltler için uygundur, kök hücrelerin işlevini harekete geçirir ve hücre yenilenmesini sağlar. Bu yüksek kaliteli serum taze, sıkı ve..
895,00TL
Vergiler Hariç:895,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)