Menu
Sepet

S.E.A

S.E.A
S.E.A
AçıklamaSEA Ampul, hücrelerin yenilenmesini destekleyen ve epidermisin en derin tabakasında cildin yaşlanmasına karşı savaşan yüksek konsantrasyonda aktif bileşenler içerir. Cildin yaşlanma nedenlerini belirleyerek hücre yenilenmesinde katkıda bulunur. Konsantre hoş bir kokuya sahiptir, çok çabuk em..
140,00TL 175,00TL
Vergiler Hariç:140,00TL
AçıklamaHoş bir kokuya sahip tazeleyici SEA emülsiyon, kreme göre daha hafif bir alternatiftir. Yoğun hücre koruması gerektiren ciltler için özellikle önerilir. Celumer deniz özü ve deniz bitkisi Crambe Maritima'nın birleşimi sayesinde, epidermisin bazal tabakasına derinlemesine nüfuz ederek hücre y..
920,00TL
Vergiler Hariç:920,00TL
AçıklamaBu besleyici ve ipeksi krem, profesyonel cilt bakımına ihtiyaç duyan cilt tipleri için idealdir. Celumer deniz özü ve crambe maritima'nın özel bileşimi ile cildin daha alt tabakalarındaki kök hücreleri canlandırıp yenileyerek daha belirgin yüz hatları ve duru bir görünüm yaratır. çok zorlu c..
920,00TL
Vergiler Hariç:920,00TL
AçıklamaBu yoğun jel dokulu serum, epidermal kök hücrelerin korunmasını artırır ve hücre yenilenmesini sağlar. Bu yüksek kaliteli serumun tazelenmiş, sıkı ve genç bir cilt elde etmesinin sebebi budur. Hafif dokusundan dolayı serum hızla emilir ve krem veya emülsiyon için güçlü bir temel sunar.Uygula..
775,00TL
Vergiler Hariç:775,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)