Menu
Sepet

Body Care

Besleyici vücut emülsiyonu! Deniz mineralleri ile cildi yaşlanmaya karşı korur ve uzun süreli nem sağlar.Celumer deniz özü cildin elastikiyetini yeniden kazanması için kolajen ve elastin liflerini güçlendirir. Hyaluronik asit ve üre kombinasyonu cildi gün boyunca kalıcı bir şekilde nemlend..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Cildi ölü hücrelerden arındırır. Tazeleyici, zencefilli deniz tuzlu vücut peelingi yüksek kaliteli yağlarla cildi besler .Cildi yenilenmesini hızlandırırETKİ: İçerisindeki deniz tuzu ve zencefil parçacıkları cildi ölü hücrelerden arındırır, canlandırır, tazeler. Ayrıca içerdiği yüksek değer..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Kuru ciltler için yaşlanma karşıtı vücut yağı! Kuru ve hassas ciltler için yenileyici etkiye sahip olan lüks vücut yağı, cilde ekstra nem verir.Zengin dokulu #bodycare vücut bakım yağı yaşlanma önleyici celumer deniz özü, cupuacu yağı, mango yağı ve shea yağı içerir. Serbest radikallere karşı c..
1.180,00₺
Vergiler Hariç:1.180,00₺
Q10 canlandırıcı anti-aging vücut emülsiyonu! Güçlü ve etkili formülü sayesinde vanilya kokulu vücut emülsiyonu cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. İçerdiği Q10 aktif incileri sayesinde yorgun ciltlerde hücresel metabolizmayı hızlandırır böylelikle hücre enerjisi artar. Hücre beslenm..
750,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Selülit giderici sıkılaştırıcı konsantre krem! Selülit; tüm kadınların %80'inden fazlasında görülen, zayıf bağ dokusundan kaynaklanan, portakal kabuğu görünümündeki rahatsız edici bir cilt problemidir.Cildi sıkılaştırmak ve selüliti azaltmak amacıyla sıkılaştırıcı selülit konsantresi..
890,00₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Güzel ve sıkı bir cilt için vücut bakım ürünleri;

Güzel cildin, sıkı ve bakımlı kalması için düzenli ve etkili vücut bakımına ihtiyacı vardır. Yazın güneşin zararlarını kışın soğuğa maruz kalan cilde yüksek kaliteli doğal bakım borçluyuz. İşte bu nedenle DALTON vücut bakım ürünleri her cilt tipi için hassas ve aynı zamanda yoğun vücut bakımı sunar.

Vücut Losyonu - Cilt tipime uygun olanı nasıl bulabilirim?

Vücut bakımı söz konusu olduğunda ihtiyacınıza ve cilt tipine bağlı olarak doğru cilt bakım ürünün seçimi kişiden kişiye farklılık gösterir. Uygun vücut losyonu Mango, Çupuaçu ve Shea yağı içeren zengin vücut yağı özellikle kışın, kuru ve yıpranmış ciltler için mükemmel bir vücut bakımıdır. Kuru cilde yoğun nem sağlar, hızla emilir. 

Tazeleyici ve sıkılaştırıcı vücut bakımı özellikle yaz ayları için mükemmeldir. Uzun güneşlenmelerden sonra bile  BODY CARE - Nemlendirici Vücut Emülsiyonu derinlemesine bakım yapar ve serinletici etkiye sahiptir. BODY CARE - Canlandırıcı Vücut Emülsiyonu sizin için doğru vücut ürünüdür. İçerdiği aktif Q10 incileri yorgun cilde enerji sağlar ve bakım yapar. 

Selülitsiz sıkı bir cilt mümkün mü?

  • Selülitli ciltler için özel olarak geliştirilmiş vücut şekillendirme kompleksini içerir. Vücut hatlarını sıkılaştırır belirgin hale getirir aynı zamanda portakal kabuğu görünümünü engeller. Selülitin ilk belirtileri görülse bile BODY CARE - Selülit Karşıtı Krem selüliti azaltmaya yardımcı olur.
  • Vücut bakımı tek başına değildir, konsantrenin etkisini arttırmak için kanı hızlandırmak önemlidir, düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile selülit karşıtı etkiyi destekler.